Мінус одне аварійне дерево -  спокійний сон ще однієї людини

Сьогодні по вулиці Слободській у Коропі видалили стару аварійну вербу із омелою. Зробили це на прохання коропчанки Надії Доценко. Їй таке сусідство з деревом, яке невідомо хто й коли посадив, приносило чимало клопоту... Особливо у вітряну погоду.

16:45 22.12.2021

Щодо реалізації проекту «Щаслива жінка» (далі Проект) у 2021 році.

Громадською організацією «Коропщина-спільний дім», керівник організації Ірина Приходько, було подано Проект до Українського Жіночого Фонду для участі у Програмі малих грантів для випускниць 23-ї Академії Жіночого Лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» який був схвалений. Керівниці Проекту – Олена Куніцина, Вероніка Тарасенко.

11:21 22.12.2021

Щира вдячність – за сумлінну працю та світлі вулиці

22 грудня професійне свято відзначають енергетики. Напередодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин під час робочої наради вручив нагороди працівникам комунального підприємства «Благоустрій Сервіс».

08:55 22.12.2021

Рада прийняла Закон про штрафи за продаж ліків дітям

Набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за реалізацію (відпуск) лікарських засобів у заборонених законодавством випадках та встановлення відповідальності за реалізацію (відпуск) лікарських засобів особам, які не досягли чотирнадцяти років (малолітнім особам)» від 17 листопада 2021 р. № 1886-IX.

09:13 21.12.2021

Шановні жителі Коропської громади!

Щиро  вітаємо вас із світлим і радісним святом – Днем Святого Миколая Чудотворця, яке зимовою казкою прийшло на нашу землю перед новорічно-різдвяними святами.

08:17 19.12.2021

У Публічній бібліотеці інформують про електронні петиції в Коропській громаді

Працівники закладу розповідають своїм відвідувачам про можливість подати петицію через сайт громади.  Також у Публічній бібліотеці можна отримати буклет із інструкцією, як це зробити.

12:05 17.12.2021