Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста відвідали Коропську громаду

Дата: 08.12.2022 16:54

Сьогодні з ознайомчим візитом у нашій громаді побувала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста – делегат співробітництва МКЧХ Надіра Мірзалієва, співробітниця відділу економічних програм Анна Вишневська та керівник інженерного департаменту в Чернігівській області Єгор Кошерін.

Володимир Куніцин в цей день був у відрядженні, а тому громаду гостям презентували представники окремих напрямків.

Міжнародний комітет Червоного Хреста надає допомогу людям під час збройних конфліктів.

Метою сьогоднішнього візиту було безпосереднє ознайомлення з робою Коропського підрозділу Товариства Червоного Хреста та його співпрацею з селищною радою; отримання інформації про нашу громаду з точки зору логістики;  про місця для облаштування продовольчих складів; про особливість водопостачання; про потреби нашого населення, зокрема ВПО.

Все це для того, щоб у разі загострення ситуації (якщо так буде) – оперативно, «по дзвінку» мобілізувати в нашу громаду додаткову допомогу.

Після зустрічі «за круглим столом» Олена Куніцина разом з Таїсією Онопко продемонструвала гостям втілення грантового проєкту від Програми BraVo Товариства Червоного Хреста України (електричний гончарний круг у Центрі дитячої та юнацької творчості).

Після цього делегація поспілкувалась із керівником КП «Вода» та ознайомилась із процесом облаштування гуманітарного хабу в Коропі та шелтеру для ВПО.

Дякуємо  представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста за увагу до потреб нашої громади. Сподіваємося на подальшу дружбу й співпрацю!