Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин провів чергове, 27 засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 17.12.2021 19:34

Члени виконкому розглянули 25 питань

Зокрема – погодили ряд програм на наступні роки:

План (Програму) соціально - економічного розвитку Коропської територіальної громади на 2022 рік

У цьому досить об'ємному документі:

• виокремлені основні пріоритетні напрямки розвитку громади на наступний рік
  • зазначені основні завдання та механізми реалізації Плану
  • наведений перелік робіт, об’єктів виробничого призначення та соціальної сфери, заходів, які будуть фінансуватись із селищного бюджету та інших джерел
  • наведений Перелік  цільових програм, які будуть реалізовуватись у 2022 році

Програму утримання мереж вуличного освітлення в Коропській селищній раді на 2022 рік

Для утримання та повноцінного функціонування мережі вуличного освітлення в населених пунктах громади передбачено 800 тисяч гривень.

Програму благоустрою території Коропської селищної ради на 2022-2024 роки

Програма направлена на забезпечення благоустрою території − а це, насамперед, вивезення та розміщення побутових відходів, відведення та очищення стічних вод, озеленення населених пунктів, утримання доріг та освітлення вулиць. Обсяг фінансових ресурсів – 11 мільйонів 941 тисяча  635 гривень (з них у наступному році – 3 мільйони 653 тисячі)

Проєкт Стратегії сталого розвитку Коропської територіальної громади на 2021-2029 роки, що розроблений у цьому році в рамках програми «Децентpалізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)

Розглянули ряд питань щодо роботи комунальних підприємств:

• Затвердили калькуляцію вартості пробігу автомобіля ГАЗ 330232 за 1 км (було 11,25 грн –  стане 13,09 грн, збільшення на 16% через здорожчання паливно-мастильних матеріалів)
  • Калькуляцію вартості роботи автомобіля ГАЗ 330232 за 1 годину (393 грн)
  • Калькуляції вартості простою автомобіля ГАЗ 330232 за 1 годину (не з вини виконавця) (89,90 грн)
  • Погодили штатний розпис комунального підприємства «Благоустрій» у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати
  • І штатний розпис Коропського центру первинної медико-санітарної допомоги

Погодили Програму фінансової підтримки надання первинної медичної допомоги на 2022-2024 роки

Та Програму фінпідтримки надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги на цей же період.

Утворили постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами в Коропській селищній раді

Розглянули питання соціального захисту, зокрема:

• Погодили внесення змін до Програми підвищення батьківського потенціалу, пропаганди здорового способу життя, національно-патріотичного виховання та соціально-культурного розвитку дітей та молоді – додали кошти на подаруночки дітям пільгових категорій.
  • Надали дозвіл на безкоштовне влаштування  у відділення терцентру в Нехаївці жителя Краснопілля, який потрапив у  складні життєві обставини та потребує стороннього догляду.

Наприкінці роботи затвердили орієнтовний план роботи виконавчого комітету на І квартал 2022 року, і розглянули 2 заяви громадян (про присвоєння та зміну адреси будинків)

Усі сьогоднішні рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи».

Частину з них чекає розгляд на сесії.

До речі, наступна сесія відбудеться у вівторок, 21 грудня.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю