Щодо реалізації проекту «Щаслива жінка» (далі Проект) у 2021 році.

Дата: 22.12.2021 11:21

Фото без описуГромадською організацією «Коропщина-спільний дім», керівник організації Ірина Приходько, було подано Проект до Українського Жіночого Фонду для участі у Програмі малих грантів для випускниць 23-ї Академії Жіночого Лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» який був схвалений. Керівниці Проекту – Олена Куніцина, Вероніка Тарасенко.

Мета Проекту: створення фітнес-простору та облаштування його необхідним спортивним інвентарем, облаштування дитячої кімнати та забезпечення її меблями та інвентарем.

Фінансування схваленого Проекту для його реалізації передбачено у сумі  80,6тис.грн  за рахунок коштів Українського Жіночого Фонду в тому числі на:

• Закупівля інвентарю для фітнес-простору (фітнес-система на колесах «Тренажерний зал в будь-якому місці», батути, м’ячі, еспандери, блоки для йоги та фітнесу, стільці)  57,5 тис.грн;
  • Закупівля дидактичних матеріалів для дитячої кімнати  3,9 тис.грн;
  • Закупівля м’яких меблів для дитячої кімнати  13,7 тис.грн;
  • Оплата навчання інструктора фітнес-простору (включно доїзд та проживання)  5,5 тис.грн;

Придбання визначених матеріалів та обладнання, а також оплата навчання інструктора здійснено ГО «Коропщина-спільний дім» відповідно на суму 74,0 тис.грн та 5,5 тис.грн, що отримані від Академії Жіночого Лідерства.

Рішенням дванадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 12.11.2021 року №2105 надано згоду на прийняття та прийнято безоплатно у комунальну власність Коропської селищної ради визначене майно від ГО «Коропщина-спільний дім» на суму 74,0 тис.грн. Визначено балансоутримувачем даного майна відділ освіти  Коропської селищної ради.