Фонд соціального страхування

Рівень професійних захворювань зменшився на 15,5% за даними І півріччя

Упродовж перших шести місяців 2018 року порівняно з тим же періодом минулого року кількість професійних захворювань серед працівників зменшилась на 15,5%. Загалом робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України було зареєстровано 870 випадків захворювань проти 1 029 у першому півріччі 2017 року.

11:06 14.08.2018

У першому півріччі кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%

Робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України упродовж першого півріччя 2018 року зафіксовано 2 385 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, з яких 173 – смертельні. У порівнянні з тим же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%.

10:59 08.08.2018

ДОПОМОГА ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ МАЛИ ЗАРОБІТКУ, РОЗРАХОВУЄТЬСЯ З ПОСАДОВОГО ОКЛАДУ

Застрахованим особам, які упродовж 12 місяців перед початком відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами з поважних причин не мали заробітку, допомога по вагітності та пологах фінансується Фондом соціального страхування України, виходячи з посадового окладу. Сума розраховується з тарифної ставки або її частини, встановленої на день настання страхового випадку.

10:54 06.08.2018

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства

Нова редакція Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності набула чинності 27 липня 2018 року після її оприлюднення відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України.

10:52 01.08.2018

Правління Фонду змінило порядок здійснення виплат сім’ям померлих на виробництві

У новій редакції затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд соціального страхування України здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Зміни було прийнято правлінням ФССУ 19 липня, постанова набуває чинності 01.10.2018.

10:51 31.07.2018

Безпека праці під час проведення зернозбиральних робіт

Літо – гаряча пора для працівників сільськогосподарських підприємств, а проведення зернозбиральних робіт є найбільш травмонебезпечним періодом у сільськогосподарському виробництві. Це зумовлено максимальним напруженням, високою температурою, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

10:45 27.07.2018

Правління Фонду затвердило нову форму заяви-розрахунку

З 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві. Документ оформлює та подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або його відділення страхувальник (роботодавець). Відповідну постанову «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ» правління Фонду затвердило на своєму позачерговому засіданні 19 липня.

10:42 24.07.2018

Фонд профінансував 280 тис. лікарняних листків по догляду за дітьми до 14 років і хворими членами сім’ї

Понад 421 млн грн було направлено Фондом соціального страхування України на виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворим членом сім’ї відповідно до оперативних даних за І півріччя 2018 року. Загалом було профінансовано 280 тис. листків непрацездатності зазначеної категорії.

10:39 23.07.2018

Потерпілі на виробництві отримали від Фонду соціального страхування 21 млн грн одноразових допомог

Відповідно до оперативних даних за шість місяців 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразових допомог 1 818 застрахованим особам, які втратили професійну працездатність через трудову діяльність. Загальна сума виплат склала понад 21 млн грн.

10:02 18.07.2018

Медичну реабілітацію за кошти Фонду соціального страхування пройшли 1 439 вагітних жінок

При порушенні перебігу вагітності (ускладненій вагітності) застраховані у Фонді соціального страхування України особи мають право на проходження відновного лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за їх вибором. Упродовж 6 місяців 2018 року медичну реабілітацію за зазначеним профілем пройшли 1 439 жінок.

10:00 17.07.2018