Фонд соціального страхування

Затверджено нову форму заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за кошти Фонду соціального страхування України

З 1 жовтня почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві, затверджена постановою Правління Фонду соціального страхування України №12 від 19.07.2018 року. Даний документ оформляє та подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування страхувальник (роботодавець).

12:33 18.09.2018

Стартував фінал VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

12 вересня в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» урочисто відкрито шосту Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу». Фінальному етапу заходу традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулись у всіх областях та місті Києві. Цього року у них взяли участь 2269 спортсменів-аматорів, що представляли 267 команд міст та районів. З початку заснування спартакіади показник масовості зріс в 1,5 рази.

12:27 13.09.2018

Розрахунок середньоденної заробітної плати для нарахування матеріального забезпечення від Фонду

Сума виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (оплата за лікарняними) та допомоги по вагітності та пологах обчислюється, виходячи із середньоденної заробітної плати застрахованої особи. Порядок обчислення середньої заробітної плати для надання матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України затверджено постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266.

12:24 11.09.2018

Для 1 299 осіб профінансовано первинне та складне протезування на 12,5 млн грн

Упродовж першого півріччя 2018 року витрати на технічні та інші засоби реабілітації, у тому числі первинне та складне протезування, терапевтичні інструменти та прилади, ортопедичні пристрої, інші технічні засоби реабілітації тощо було профінансовано для 1 825 осіб з інвалідністю внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань. Загальна сума видатків на зазначені напрями склала майже 13,7 млн грн.

12:01 10.09.2018

Розмір виплат за лікарняними і допомоги по вагітності та пологах зріс на 34% і 28,6% відповідно

Середньоденний розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності за результатами І півріччя 2018 року зріс на 34% порівняно з тим же періодом 2017 року. Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах зросла на 28,6%. Зазначені виплати здійснюються Фондом соціального страхування України працевлаштованим особам у разі настання страхового випадку.

12:00 03.09.2018

Допомога по вагітності та пологах не може бути меншою за розраховану з мінімальної заробітної плати

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України допомога по вагітності та пологах надається у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах. Якщо середній дохід застрахованої особи менший за мінімальну зарплату, встановлену на час настання страхового випадку, допомога розраховується виходячи з мінімальної заробітної плати.

11:49 03.09.2018

Страховими експертами Фонду виявлено понад 30 тисяч порушень законодавства про охорону праці

Згідно даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям і 10 подань до органів Державної служби України щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

11:42 28.08.2018

У I ПІВРІЧЧІ ВИПЛАТИ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ ЛИСТКАМИ, ДОПОМОГУ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ОТРИМАЛИ 1 МЛН 658 ТИС. ОСІБ

Допомогу по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по вагітності та пологах і на поховання за даними перших шести місяців 2018 року було профінансовано Фондом соціального страхування України для 1 млн 658 тис. осіб. Загальна сума видатків склала 5,98 млрд грн.

11:40 23.08.2018

Розрахунок допомоги по страховим випадкам у перший день роботи

Розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності, а також по вагітності та пологах, якщо страхові випадки настали у перший день роботи, розраховується виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини. Зазначені види допомог здійснюються Фондом соціального страхування України упродовж 10 робочих днів з моменту отримання від роботодавця заяви-розрахунку.

11:25 20.08.2018

У І півріччі Фонд профінансував 19,5 млн днів тимчасової непрацездатності

Фондом соціального страхування України упродовж перших шести місяців 2018 року було надано допомогу по тимчасовій втраті працездатності за лікарняними листками на загальну тривалість 19 578 674 дні. На ці цілі спрямовано понад 4 млрд грн.

11:15 17.08.2018