Фонд соціального страхування

За профілем цукрового діабету реабілітацію за кошти Фонду пройшли 4 378 осіб

4 378 застрахованих осіб і їх дітей отримали відновне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за профілем цукрового діабету відповідно до даних 9 місяців 2018 року. Загалом з початку року Фонд профінансував проходження реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за всіма медичними профілями для понад 28 000 працюючих.

12:40 19.11.2018

Для 76% дітей застрахованих батьків Фондом профінансовано реабілітацію за профілем цукрового діабету

Упродовж трьох кварталів 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України послуги з реабілітаційного лікування отримали 1004 дітей у супроводі 978 дорослих. З них 760 дітей, або 76% пройшли відновне лікування за профілем цукрового діабету.

14:22 13.11.2018

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні  дані про страховий стаж

Для розрахунку розмірів допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), що надається за кошти Фонду соціального страхування України, можуть бути використані електронні відомості щодо страхового стажу працівника. Крім того, якщо відповідні дані вже наявні в страхувальника (роботодавця), отримувати їх повторно не потрібно.

15:52 09.11.2018

2022 жінки з порушеннями перебігу вагітності пройшли реабілітацію за кошти Фонду

Упродовж 9 місяців 2018 року лікування у спеціалізованих реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів пройшли 2022  жінки з порушеннями перебігу вагітності. Фінансування реабілітації в обсязі 100% вартості здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

16:02 06.11.2018

Фондом соціального страхування профінансовано листки непрацездатності, видані внаслідок виробничої травми або профзахворювання, на суму понад 80 мільйонів гривень

Відповідно до оперативних даних трьох кварталів 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснено фінансування за листками непрацездатності, виданими внаслідок професійного захворювання або травми, пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, 7 290 застрахованим особам. Загальна сума видатків склала понад 80 млн грн.

10:37 05.11.2018

Нещасні випадки під час відряджень, у тому числі ДТП, вважаються пов’язаними з виробництвом

Застраховані (офіційно працевлаштовані) особи у разі настання нещасного випадку під час виконання службових обов’язків мають право на отримання матеріального забезпечення, страхових виплат та медико-соціальних послуг від Фонду соціального страхування України.

08:51 31.10.2018

25% заяв-розрахунків для оплати лікарняних подаються в електронному вигляді

З 1 жовтня 2018 року набули чинності зміни до порядку фінансування страхувальників, відповідно до яких роботодавцям надано можливість подавати заяви-розрахунки для фінансування допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, які надаються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, у електронному вигляді із застосування електронного цифрового підпису. Станом на сьогодні кожна четверта заява-розрахунок подається страхувальниками через клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення.

09:34 30.10.2018

ФОНДОМ ПРОФІНАНСОВАНО 5,6 МЛРД ГРН ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2018 року щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей Фондом соціального страхування України профінансовано на суму 5,6 млрд грн. Зазначені виплати отримують 198,3 тис. осіб, які втратили працездатність через трудову діяльність, а також 9,9 тис. осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника.

15:08 26.10.2018

Безоплатним реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду у 2018 році забезпечено на 28% більше

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2018 року відновним лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України було забезпечено 26 600 застрахованих осіб, що на 5 895 осіб більше порівняно з тим же періодом минулого року.

16:04 22.10.2018