Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції

Дільничні офіцери – представники важливої ланки правоохоронних органів, яка знаходиться найближче до людей.  Виваженість, професійність, здатність оперативно реагувати на проблеми громадян – це ті якості, які дають можливість дільничним із честю і гідністю виконувати свої обов’язки.

10:23 18.06.2023

Сьогодні отримали решту тротуарної плитки та бордюрів для завершення робіт на місці заміни водогону по вулиці Захисників України в Коропі

Хочемо висловити щирі слова вдячності директору СТОВ «Агрольон» Володимиру Степановичу Михалишину за плідну співпрацю і постійну допомогу, яку він надає нашій громаді, незважаючи  ні на вихідний, ні на зайнятість.

10:04 17.06.2023

Привітали з Днем батька

У третю неділю червня в Україні та світі відзначається День батька. Цього року дата святкування випадає на 18 червня. З нагоди свята сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради привітав батьків  громади, які через різні життєві обставини самотужки виховують своїх дітей, заміняючи синочкам та донечкам і маму, і тата.

13:07 16.06.2023

Увага! Діють шахраї!

На телефони підприємців дзвонять невідомі особи, які представляються посадовими особами військових адміністрацій та просять кошти на тепловізори захисникам.

12:44 16.06.2023

Допомога від Благодійного фонду «Право на захист»

Благодійний фонд «Право на захист» надав допомогу внутрішньо переміщеним особам, які переїхали до Коропської громади із зони бойових дій (із Донецької, Харківської, Сумської, Луганської, Запорізької, Чернігівської, Херсонської, Дніпропетровської областей та АР Крим) — загалом для 73 людей із 54 сімей.

15:29 13.06.2023