Шановна громадо!

Дата: 26.07.2023 16:34

Фото без описуСьогодні ввечері, орієнтовно в 19:00, через Короп у рідну Понорницю навіки повертається ВІКТОР ГОНЧАРОВ. Зустріньмо нашого Захисника коридором шани! Зі сторони Карильського – вул. Київська – поворот біля школи (вулиця Незалежності) –  в сторону лікарні (вулиця Чернігівська).

Вічна Пам’ять!

___

Командир протитанкового взводу 1 механізованого батальйону військової частини А 4784 старший лейтенант Гончаров Віктор Григорович загинув під час виконання священного обов’язку перед Батьківщиною 24 липня неподалік від населеного пункту Берестове Харківської області.

Життя Героя трагічно обірвалося внаслідок артилерійського обстрілу противника. Йому було 55 років. Хоробрий, відважний, справжній патріот України - таким він назавжди залишиться у пам'яті рідних, бойових побратимів, друзів і знайомих.

До початку повномасштабної війни Віктор Григорович працював футбольним тренером у Понорниці. Мав п’ятеро дітей, троє з яких шкільного та дошкільного віку.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам загиблого Героя. Всією громадою сумуємо разом з вами.

Завжди пам’ятатиме земляка, який віддав життя, захищаючи Україну!