Свою любов і турботу – рідному містечку

Дата: 13.04.2021 14:58

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє багато різних гуртків та клубів за уподобаннями. Їх відвідують понад 40 учасників. Всі вони люди різного віку, статі, з різними темпераментами та поглядами на життя. Але є одне спільне, що невід'ємно присутнє кожному з них −  любов до нашого містечка.

Мальовниче, зелене, пронизане артеріями річок, оточене духмяними лугами, охайне, доглянуте виблискує у промінні весняного сонечка золотом православних храмів та дзвіниць. Жителі містечка не сидять без діла і докладають своїх працьовитих рук до  його благоустрою.

Не змогли залишитися осторонь і підопічні територіального центру. Хоч разом з весною в кожному дворі додалося роботи, але вони знайшли час зустрітися, насолодитися погожою весняною дниною, а разом з тим, причепурили сквер імені Леоніда Каденюка, зібрали сміття та навели лад біля улюбленого всіма Плавучого мосту. Спільна  справа наповнює енергією, піднімає настрій, приносить задоволення, особливо, коли ця  справа добра та корисна.

Людству треба вчитися не тільки брати, а й віддавати: свій час, зусилля, турботу про навколишній світ. І починати слід з малого, наприклад, з власного містечка.

Приємно очам, радісно серцю.

Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Щиро дякуємо коропчанкам за турботу про довкілля і комфорт - свій та земляків.
Ваші зусилля і час, присвячені добрій справі, безцінні!