Податкові новини

Національний університет державної фіскальної служби України проводить «Ярмарок вакансій»

27 листопада 2018 року в Університеті державної фіскальної служби України відбудеться «Ярмарок вакансій». Захід буде проводитись з 11.00 до 14.00 за адресою: м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, корпус С.

11:47 08.11.2018

Що загрожує підприємцям, які мають заборгованість із єдиного внеску?

Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу фізичних осіб–підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а також членів фермерських господарств на необхідність сплачувати єдиний внесок в термін до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз. 3 ч. 8 ст. 9 Закону про ЄСВ).

12:51 07.11.2018

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування для отримання субсидії

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють, що Державна фіскальна служба України листом від 19.10.2018 № 32462/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання роз’яснення» (далі – Лист № 32462) щодо укладення договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Договір) повідомила наступне.

12:59 01.11.2018

Податкова знижка для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи

Законом України від 06.09.2018 №2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» внесено зміни  до статті 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України.

15:29 30.10.2018

На Чернігівщині сума сплачених податків наближається до 7 мільярдів гривень

За інформацією Головного управління ДФС у Чернігівській області, платниками Чернігівщини у січні-вересні поточного року сплачено до бюджетів усіх рівнів близько 7 млрд грн  податків і зборів.

12:13 23.10.2018