На Чернігівщині у червні витримана позитивна динаміка у наповненні бюджетів усіх рівнів

Дата: 09.07.2019 12:32

Фото без описуУ червні 2019 року по Чернігівській області до бюджетів усіх рівнів зібрано понад 810 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Досягнуто приросту до відповідного періоду минулого року – на 12 відс. або на 87,6 млн гривень.

Державний бюджет наповнено на 360 млн грн, що більше ніж торік на 8,5 відс. (+28 млн грн.). Досягнуто приросту по наступних бюджетоформуючих платежах: з податку на доходи фізичних осіб та військовому збору – на 14 відс. (+18,2 млн грн), з податку на додану вартість – на 28 відс. (+29 млн грн).

Місцеві бюджети у червні 2019 року наповнено на майже 450 млн грн податків та зборів. Приріст до минулого року – на 15,2 відс. (+59,5 млн грн.).

У структурі наповнення місцевого бюджету найбільша частка припадає на податок на доходи фізичних осіб – 74,4 відс., якого надійшло 334,8 млн грн, більше минулорічного показника на 15,6 відс. (+ 45,3 млн грн.). Питома вага податку на майно – більше 16 відс., сплачено 72,7 млн грн. (+ 12 млн грн.). Частка єдиного податку майже 5 відс., сплачено 21,4 млн грн. (+ 3,5 млн грн.).

Для перерахування до Пенсійного та інших соціальних фондів страхувальниками сплачено 452 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 10 відс. (+42 млн грн).

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)