Податкові новини

У січні до порушників застосовано близько 192 тисяч гривень штрафних фінансових санкцій

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області у січні поточного року проведено 16 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.

08:09 27.02.2019

Отримували доходи за кордоном – задекларуйте!

Громадяни, які в 2018 році отримували іноземні доходи, відповідно до п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, повідомили в ГУ ДФС у Чернігівській області.

15:16 22.02.2019

Від погашення боргу  до бюджету надійшло понад 3,5 мільйона гривень

В Управлінні погашення боргу ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що впродовж січня поточного року 340 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок 2019 року, скоротили його в абсолютному значенні на загальну суму 4,3 млн гривень.  Повністю сплатили свою заборгованість перед державою 205 суб’єктів господарювання.

15:14 22.02.2019

Університет державної фіскальної служби України запрошує на  день відкритих дверей

З метою залучення абітурієнтів до навчання в Університеті державної фіскальної служби України (за адресою: Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, корпус Д)  23.02.2019 року о 9.00,  відбудеться день відкритих дверей Факультету підготовки, перепідготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації податкової міліції (далі – Факультет).

12:45 19.02.2019

На Чернігівщині протягом січня відшкодовано платникам більше 154 мільйонів гривень ПДВ

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області, у січні поточного року у встановлені законодавством терміни проведено камеральні перевірки 126 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 121 млн гривень.

16:14 18.02.2019

ГУ ДФС у Чернігівській області: Заповнити декларацію допоможе банер «Декларування доходів громадян»

Нагадуємо, декларацію про майновий стан і доходи громадянам необхідно подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси до 1 травня 2019 року. Зкористатись правом на податкову знижку можна до 31 грудня 2019 року.

16:07 18.02.2019

Затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Наказом Міністерства фінансів України від 15.11.2018 № 897 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.12.2018 за № 1473/32925, затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - Декларація).

16:04 18.02.2019