Податкові новини

Яким чином платнику єдиного внеску - ФОП знятись з обліку у разі припинення підприємницької діяльності

Законом України від 13 травня 2014 року № 1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом» внесено зміни до Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).

12:52 28.12.2018

Впродовж листопада-грудня на Чернігівщині припинено діяльність 16 нелегальних автозаправок

На Чернігівщині тривають заходи з протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій. Операція під умовною назвою «Акциз» спрямована на викриття та ліквідацію незаконних схем з підакцизними товарами, в тому числі із нафтопродуктами. Спецоперація здійснюється підрозділами Державної фіскальної служби у тісній співпраці із правоохоронними та іншими державними контролюючими органами.

12:06 27.12.2018

Урядом затверджено Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійснені митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України

Відповідно до пункту 9-2 розділу XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України, з метою реалізації Закону України від 08.11.2018 № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1077 затверджено Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійснені митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України.

15:27 26.12.2018

При сплаті податків уточніть реквізити бюджетних рахунків

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02.07.2018 діють нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

15:24 26.12.2018

Чернігівська митниця ДФС повідомляє про місця митного оформлення транспортних засобів особистого користування

Згідно частини 2 пункту 3 Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного контролю транспортних засобів для вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 № 1077, структурні підрозділи уповноважені на здійснення митного оформлення транспортних засобів визначаються керівником митниці.

07:59 26.12.2018

Розвиток територіальних громад напряму залежить від формування бюджетів

На Чернігівщині триває активний процес створення об’єднаних територіальних громад, для ефективної діяльності та розвитку яких необхідні кошти. Отже, питання повноти оподаткування та залучення нових ресурсів надзвичайно важливе для органів місцевого самоврядування.

16:39 21.12.2018

Про особливості оподаткування новорічних подарунків

Головне управління ДФС у Чернігівській області повідомляє, що оподаткування вартості святкових подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи, отриманих від органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та інших юридичних осіб визначено п.165.1.39 ст.165 Податкового кодексу України.

16:07 19.12.2018

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді 2018 року поповнились на 4,5 млрд гривень

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-листопаді 2018 року сплачено майже 4,5 млрд грн податків і зборів.

16:06 19.12.2018

Як звітувати новоствореним підприємцям?

Якщо ви недавно відкрили власну справу, зареєстрували підприємницьку діяльність, то як звітувати новоствореним підприємцям, роз’яснили  в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області.

16:01 18.12.2018