Податкові новини

Відбулась зустріч представників бюджетоформуючих підприємств з керівництвом Чернігівської митниці ДФС

Під час зустрічі з уповноваженими представниками учасників зовнішньоекономічної діяльності керівництвом митниці винесено на обговорення ряд найважливіших на даний час питань.

13:11 08.02.2019

Нагадування для власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією

Зважаючи на численні звернення стосовно порядку виконання окремих митних формальностей при здійсненні митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів особистого користування, Чернігівська митниця ДФС інформуємо про наступне.

13:03 08.02.2019

У січні 2019 року платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 845 мільйонів гривень

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні 2019 року платниками сплачено 844,6 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження відповідного періоду минулого року перевищено на 6,9 відсотків.

11:25 07.02.2019

В області орудують телефонні шахраї, які видають себе за податківців

Шахраї телефонують платникам податків та вигадують різні історії, аби видурити гроші.      Представляються посадовими особами та звертаються з проханням надати фінансову допомогу.  Пропонують «владнати питання» з податковою у разі перевірки, віддячити за якусь вигадану послугу тощо.

11:47 06.02.2019

Зареєструватись платником акцизного податку з реалізації пального необхідно до початку його реалізації

ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує:  юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального до початку здійснення реалізації пального.

11:04 06.02.2019

Половину сплачених податків у 2018 році на Чернігівщині забезпечили представники середнього та малого бізнесу

До бюджетів усіх рівнів на Чернігівщині у минулому році суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено близько 5 млрд грн податків і зборів, що становить половину загальної суми надходжень.

16:35 24.01.2019

Що потрібно знати власникам автомобілів на іноземній реєстрації

Фахівці Чернігівської митниці ДФС нагадують, що  до 22 лютого 2019 року при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5. Зазначений коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового автомобіля однією фізичною особою для власного використання. Після 22 лютого 2019 року власники автомобілів платитимуть за оформлення повну ставку акцизу.

16:33 24.01.2019

До уваги власників авто з іноземною реєстрацією!

Чернігівська митниця ДФС звертає увагу, що з 24 травня 2019 року набирає чинності  Закон України від 08.11.2018 № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», яким запроваджено суттєві зміни щодо відповідальності громадян за незаконне  використання транспортних засобів з іноземною реєстрацією на митній території України.

16:31 24.01.2019