Вічна Пам’ять і Слава Герою Петру Торшину!

Учора ввечері громада зустріла на колінах, а сьогодні провела в останню путь молодого земляка, воїна, мужнього захисника, чудового сім’янина, люблячого чоловіка, сина і батька, брата, друга і побратима, прекрасну, добру і працьовиту людину  - ПЕТРА ТОРШИНА із Риботина.

15:08 27.07.2022

Коропський відокремлений підрозділ ЧОО Товариства Червоного Хреста продовжує видавати гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Отримати допомогу можуть ВПО, які підпадають під Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року №75 (в останній редакції), яким визначено перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

10:26 27.07.2022

Він віддав життя за нас усіх, за Україну

Люблячий син, чоловік та батько, найдорожчий брат, найкращий кум, друг, побратим, світла, добра, чесна і справедлива, працьовита людина… Як же боляче і гірко, коли біля цих слів стоїть коротке, гостре, і несправедливо жорстоке «був».

13:27 26.07.2022

Житель Коропської громади отримує підтримку від Злученого Українсько-Американського допомогового Комітету

Понад 5 років житель села Лебедин Нехаївського старостинського округу Михайло Тихонович Жогло є учасником проєкту «Дід та баба» Злученого Українсько-Американського Допомогового Комітету та, згідно з проектом, отримує від меценатів Америки доплату до пенсії.

08:57 26.07.2022

Вічна пам'ять Герою-захиснику!

Вчора громада зустріла на колінах, а сьогодні – провела в останню путь воїна, захисника, сина, чоловіка і батька, друга і побратима, прекрасну, щиру і працьовиту людину, життєлюба  - ВІКТОРА ОСОВИКА.

17:16 21.07.2022

No smoking friendly. Нові норми бездимного законодавства: що й де заборонено курити з 11 липня 2022 року

«ДИМ — НЕВИДИМИЙ УБИВЦЯ»: ЧОМУ ПАСИВНЕ КУРІННЯ — ЦЕ РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я? Війна спровокувала підвищення рівня стресу серед українців. А це призводить до ризикованої поведінки, у тому числі збільшення споживання тютюну. І в контексті цього доречно нагадати про ризики пасивного куріння та вдихання вторинних аерозолів. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1 мільйон людей у світі та близько 13 000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.

12:23 20.07.2022

Шановні коропчани, гості селища!

Увечері зустрічаємо на рідній землі нашого захисника – Віктора Осовика. Орієнтовний час —19:00 (у разі змін буде уточнено додатково, стежте за повідомленнями)

11:15 20.07.2022