Привітали матерів загиблих воїнів

Напередодні жіночого свята 8 Березня селищний голова Віктор Журавель разом з в.о. голови районної державної адміністрації Валентиною Саволєй та головою районної ради Михайлом Мазуренком відвідали матерів загиблих воїнів в зоні АТО.

09:13 07.03.2017

Щотижнева нарада у голови

Сьогодні, 6 березня, голова селищної ради Віктор Журавель провів нараду зі своїми заступниками, начальниками відділів та керівниками комунальних підприємств Коропської селищної ради.

14:29 06.03.2017

Обрано першого заступника голови селищної ради

Сьогодні, 3 березня, депутатський корпус громади приймав участь у засіданні шостої сесії  восьмого скликання Коропської селищної ради, яке провів селищний голова Віктор Журавель.

16:07 03.03.2017

Новини з дитячого садка «Дзвіночок»

Селищна рада тримає на контролі ремонтні роботи в дитячому садку «Дзвіночок», про стан яких на даний момент розповіла завідуюча ДНЗ «Дзвіночок» Алла Трейтяк.

17:31 28.02.2017

Ювілей районної ветеранської організації

24 лютого в залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися збори ветеранської організації Коропського району, присвячені 30-тій річниці створення районної ветеранської організації.

14:20 24.02.2017

Презентація секції атлетизму

«Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ. І це, безумовно, так. Перехід до здорового способу життя — це шлях до внутрішньої гармонії.

12:45 24.02.2017

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету, яке злагоджено та організовано провів селищний голова Віктор Журавель.

13:25 21.02.2017

Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в районному центрі відбувся мітинг-реквієм зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

13:46 20.02.2017

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

17 лютого голова селищної ради Віктор Журавель взяв участь у черговому засіданні ДНПК, яке провели в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй та заступник голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Микола Максименко.

13:39 17.02.2017

До уваги жителів області!

Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

10:17 16.02.2017