Привітали довгожительку

Щедро наділила доля літами Уляну Василівну Синіговець із Риботина. Ріка її життя оминула цими липневими днями 98-й берег …

14:09 08.07.2022

У Коропській громаді пройшов ярмарок заради захисників України

Вишивку й малюнки, вироби з лози та квітів, багато інших шедеврів рукоділля, іграшки, мед, випічку, напої і навіть послуги аквагриму - усе це можна було придбати сьогодні в парку імені Миколи Кибальчича в Коропі під час благодійного ярмарку.

17:10 06.07.2022

Надійшла гуманітарна допомога від World Central Kitchen для підопічних терцентру

Коропська громада отримала чергову партію продуктової гуманітарної допомоги. Вона призначена людям, які перебувають на обслуговуванні територіального центру соціального обслуговування Коропської селищної ради (лежачим підопічним).

13:52 06.07.2022

Для уваги підприємництва громади та бажаючих розпочати власну  справу!

Для підтримки сталого розвитку підприємництва  як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні  анонсується  старт конкурсу бізнес-ідей для підтримки малого підприємництва в умовах війни «Роби своє» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».

10:31 04.07.2022

Дитячі будинки сімейного типу з Лукнова отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою  отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

14:43 01.07.2022