Дата: від до Скинути

Розміщення зон  масового відпочинку та дозвілля на комунальній території в обов’язковому порядку має бути погоджене з селищною радою

В теплий період  часу популярними для громадян є сезонні об’єкти сфери послуг, відпочинку та розваг на території громади. Такими об’єктами є лотки, ятки, палатки, виносні прилавки, зонти, столи, стільці, інше.

16:13 16.06.2022

Нове медичне обладнання в Коропській громаді

Робота над розробкою та впровадженням Програми удосконалення медичної послуги в Коропській громаді тривала майже рік. Перший проект, в рамках реалізації якої профінансовано Програмою ДОБРЕ: придбано відеоендоскопічну систему та гематологічний аналізатор.

15:20 16.06.2022

Сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради

Провів його селищний голова Володимир Куніцин. Перед початком роботи він закликав усіх присутніх приєднатися до щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанувати загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

21:19 15.06.2022

Нагадали, як діяти в надзвичайних ситуаціях

Лекцію про дії в умовах надзвичайних ситуацій провели сьогодні в Коропі фахівці Головного управління ДСНС та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Чернігівській області.

19:30 15.06.2022

Днями для жителів Коропської громади надійшла гуманітарна допомога від Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста

продукти харчування; засоби гігієни; матраци, подушки, ковдри; Гуманітарна допомога буде передана внутрішньо переміщеним особам, а також людям з інвалідністю, які перебувають на обліку Коропського підрозділу Червоного Хреста, що утримується за рахунок бюджету селищної рада.

16:32 13.06.2022

Фінансова допомога ветеранам та членам їхніх сімей: 20 тисяч гривень на підтримку бізнесу

Одне із основних завдань Мінветеранів - формувати і реалізовувати державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, зокрема, підвищувати їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

11:10 13.06.2022