Шановні жителі Коропщини!

Дата: 22.01.2021 08:05

Фото без опису 22 січня ми відзначаємо величне державне свято – День Соборності України. Цього дня, далекого 1919 року, на Софійській площі у Києві було проголошено Універсал про Соборність України, який об’єднав Схід і Захід у єдину державу, заявив на весь світ, що народ України єдиний у своєму прагненні жити у вільній і незалежній державі.

Відтоді минуло вже більше століття. Змінювалася влада, суспільство, саме життя. Але сила духу, бажання жити в мирі, господарювати на своїй Богом даній землі залишилися незмінними. А сьогодні, коли в нашій державі йде війна з окупантом і проливається кров, єдність і сила народної мудрості потрібні як ніколи. Цей знаменний день − привід замислитися над тим, якого майбутнього ми хочемо.

З нагоди свята єдності бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру та надії. Хай любов до рідного краю згуртовує всіх нас!

З повагою – Володимир Куніцин, Коропський селищний голова