Чернігівська ОДА та «Global Communities» підписали Меморандум в рамках реалізації Програми DOBRE

Дата: 29.01.2021 19:06

Фото без описуМеморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією  та «Global Communities» сьогодні, 29 січня, підписали голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко та заступниця керівника Програми DOBRE Юлія Єсмуханова.

До церемонії в режимі онлайн долучився керівник Програми Браян Кемпл. Він розповів, що Програма підтримує розвиток новостворених громад, і на інфраструктурні проєкти Чернігівщини планується витратити понад 900 тисяч доларів.

Таку допомогу зможуть отримати 10 громад-переможців відбору до Програми. Їх урочисто відзначили на церемонії підписання Меморандуму.

Протокол про співробітництво й диплом вручили Коропському селищному голові Володимиру Куніцину.

Для Коропської громади бути серед учасників програми – надзвичайно велика честь. Про це Володимир Миколайович сказав  під час церемонії:

«Ми розуміємо, що перед органами місцевого самоврядування сьогодні постають нові виклики. А саме – правильне управління наявними ресурсами, потенціалом. Сподіваємося, що Програма DOBRE допоможе нам стати прозорими, зрозумілими для громадян. Ми вже почали рухатися в цьому напрямку».

Попередні громади-партнери DOBRE отримали не тільки фахову консультаційну підтримку, а й фінансову допомогу для різноманітних інфраструктурних, молодіжних проєктів, проєктів місцевого економічного розвитку. Разом з Програмою громади стають відкритішими, значно підвищується рівень залученості їхніх громадян до всіх сфер життя.