Працював виконавчий комітет

Дата: 27.01.2021 18:02

Фото без описуСьогодні, 27 січня, пройшло засідання виконавчого комітету селищної ради. Члени виконкому розглянули 9 питань стосовно житлово-комунальної сфери, діяльності комунальних підприємств, соціального захисту і розвитку туризму.

Це засідання принесло такі результати:

•  погоджені штатні розписи комунальних підприємств селищної ради: Коропського центру первинної медико-санітарної допомоги та Коропського бюро технічної інвентаризації;
  •  погоджена Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Вода» на 2021 рік −  на суму 35 тисяч гривень.

Ці кошти необхідні, щоб придбати стабілізатори на свердловини в Коропі й Вишеньках для захисту насосів від перепадів напруги; і для взяття на баланс КП «Вода» водопровідної мережі в Райгородку, що увійшов до громади;

•  погоджена Програма розвитку туристсько-краєзнавчого та туристсько-спортивного напряму по роботі із юнацькою та шкільною молоддю  Коропської селищної ради на 2021 рік.

Вона може допомогти здійснитися давній мрії учасників туристсько-краєзнавчого гуртка Карильської школи − мати спеціальне спорядження для участі у змаганнях і зльотах. У додатку до Програми − аж 52 найменування елементів «обмундирування», без якого турист – не турист.

Сьогодні в туристичній майстерності саме Карильській школі належить першість серед усіх шкіл. Але надалі громада буде сприяти розвитку й популяризації цього напрямку в усіх школах.

• погоджені зміни до Програми підтримки ветеранів війни та праці, які проживають на території Коропської селищної ради.

Відповідно до Порядку надання матеріальної допомоги, ветерани в разі потреби зможуть отримати фінансову поміч на проведення медичних операцій, на лікування (до 2500 гривень) і  на проїзд (250 гривень).

У Порядку йдеться про те, що питання надання допомоги розглядатиме комісія при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради. А для отримання допомоги треба буде надати підтверджувальні документи.

• утворена опікунська рада при виконкомі селищної ради;
  • перереєстрований список громадян, що перебувають на квартирному обліку;
  • вирішено порушити клопотання на отримання жителю громади кредиту в Чернігівському обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі для придбання трактора (із такою заявою чоловік звернувся до виконкому):

У п’ятницю, 29 січня, відбудеться засідання четвертої сесії восьмого скликання.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
 та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради