У громаді працює фахівець із соціальної роботи

Дата: 19.10.2020 10:41

Знайомтеся. Каріна Кудренко. Їй 21 рік, вона закінчила юридичний факультет Національного університету «Чернігівська політехніка» і нині продовжує навчання на магістратурі.

Обов’язки фахівця із соціальної роботи – дуже відповідальні. Адже він бере участь у реалізації державної соціальної політики на території громади – здійснює соціальну роботу з вразливими категоріями людей (сімей) та надає їм соціальні послуги.

Наприклад, виявляє сім’ї, які потребують соціальної підтримки; проводить оцінку потреб дитини, сім’ї та молодої особи, визначає планування та методи соціальної роботи; готує та надає керівництву пропозиції щодо необхідності надання соціальних послуг; здійснює соціальний супровід; перенаправляє членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальних послуг до відповідних закладів, установ і організацій, інформує сім’ї, дітей та молодь про можливість отримання допомоги та послуг. І це лише частина всіх обов’язків.

Впевнені – енергійній та працьовитій Каріні Кудренко вони будуть під силу!

Вітаємо її з першими робочими днями та зичимо натхнення й успіхів у службі задля людей Коропської громади!

Сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді  знаходиться в Коропі за адресою вулиця Горького, 9, кабінет 24, телефон 2-75-62.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
 та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради