Фонд соціального страхування

Комісії із соцстрахування підприємств мають право перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування

Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам.

10:21 21.02.2019

Видатки на фінансування допомог по вагітності та пологах зросли на 13,7% у 2018 році

Упродовж 2018 року Фондом соціального страхування України профінансовано 200,7 тис. допомог по вагітності та пологах. За оперативними даними загальна сума видатків склала 3,77 млрд грн, що на понад 456 млн грн або 13,7% більше, ніж у 2017 році.

15:24 15.02.2019

Розмір лікарняних  через нещасні випадки та профзахворювання зріс на 30,4%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, за оперативними підсумками 2018 року склав у середньому 12,4 тис. грн, що на 30,4% більше, ніж у 2017 році. Загалом упродовж минулого року Фонд соціального страхування України здійснив виплату зазначеної допомоги для 9,16 тис. потерпілих на виробництві.

11:19 12.02.2019

Лікування та реабілітацію за кошти Фонду пройшли 10,6 тис. потерпілих на виробництві

За оперативними даними упродовж 2018 року в закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією понад 10,6 тис. потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Медико-соціальні послуги надаються потерпілим за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

14:10 06.02.2019

У 2018 році Фонд надав допомог на 2,6 млн грн переселенцям та працівникам підприємств зони АТО

Фондом соціального страхування України упродовж 2018 року для 286 застрахованих осіб, які раніше не реалізували свого права на отримання матеріального забезпечення, призначено та виплачено 593 допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання на суму 2,6 млн гривень.

08:15 04.02.2019

При втраті працездатності у перший день роботи лікарняні розраховуються з посадового окладу

Середня заробітна плата для розрахунку розміру допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України, у випадках, коли страховий випадок настав у перший день роботи застрахованої особи, визначається, виходячи зі встановленої тарифної ставки (посадового окладу) або її частини.

08:45 01.02.2019

У 2018 році Фондом призначено 614 одноразових допомог у разі смерті потерпілого

За оперативними даними, упродовж 2018 року Фондом соціального страхування України було призначено 614 одноразових допомог в разі смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Загальна сума видатків склала понад 64 млн гривень.

12:23 28.01.2019

Життєва необхідність медоглядів працюючих

За останній час значно зросла кількість випадків смерті працівників на роботі. Тільки в минулому році на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів на робочому місці померло 7 працівників віком від 35 до 58 років.

12:19 28.01.2019

Оприлюднено перелік санаторно-курортних закладів, лікування у яких фінансується за кошти Фонду

З 01 січня 2019 року набула чинності постанова правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 31 щодо внесення змін до Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Зокрема, відповідно до оновленого порядку на офіційному веб-сайті Фонду розміщено інформаційний перелік санаторно-курортних закладів у розрізі регіонів, місцерозташування та профілів санаторно-курортного лікування, за якими надаються санаторно-курортні послуги потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

16:41 23.01.2019

Страхувальники мають подати звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до 25 січня

Рішенням правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості.

08:55 23.01.2019