Фонд соціального страхування

На обліку у Фонді перебуває понад 3,3 млн роботодавців

У Фонді соціального страхування України на обліку перебуває понад 3,3 мільйона роботодавців та інших осіб, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок (ЄСВ). З них юридичних осіб – 1,4 млн, фізичних осіб – 1,9 млн.

09:08 27.05.2019

Кількість застрахованих осіб збільшилась на понад 2 млн осіб за два роки

Станом на сьогодні під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12,7 млн застрахованих осіб – працевлаштованих і самозайнятих осіб, ФОП, осіб, що працюють на умовах цивільно-правових договорів. Зазначені особи мають право на отримання допомог, страхових виплат, медичних і соціальних послуг за рахунок коштів Фонду у разі настання страхового випадку в період роботи.

09:06 27.05.2019

Допомога за лікарняними зросла на 28,2%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у квітні 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 28,2% у розрахунку на день та склав 273,4 грн. Загалом за січень–квітень 2019 року Фонд соціального страхування України направив близько 3 млрд грн на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

09:03 27.05.2019

60% заяв на фінансування лікарняних подаються в електронному вигляді

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, сягає 60%. Щодня до Фонду в електронному вигляді надходить близько 5 тис. заяв-розрахунків.

08:59 27.05.2019

1 мільйон людей отримали допомогу від Фонду у І кварталі 2019 року

Упродовж І кварталу 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах і допомоги на поховання для близько 1 млн застрахованих осіб.

08:59 27.05.2019

З 1 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків

Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

08:24 27.05.2019

1 млн людей отримали допомогу від Фонду у І кварталі 2019 року

13:19 15.05.2019

Кількість застрахованих осіб збільшилась на понад 2 млн осіб за два роки

13:13 15.05.2019

У І кварталі страхові експерти з охорони праці Фонду виявили на підприємствах 10 з половиною тисяч порушень

Упродовж січня-березня 2019 року страхові експерти з охорони праці Фонду соціального страхування України здійснили перевірки 1 483 підприємств щодо стану профілактичної роботи по створенню здорових та безпечних умов праці. Під час заходів виявлено 10 551 порушення законодавства про охорону праці.

11:02 02.05.2019

Відбулась селекторна нарада щодо порядку фінансування матеріального забезпечення від Фонду

Під головуванням начальника управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Світлани Зарубіної відбулась селекторна нарада за участі керівництва та фахівців робочих органів ВД Фонду в областях і місті Києві.

10:40 26.04.2019