Фонд соціального страхування

Найпоширеніші помилки при оплаті листків непрацездатності. Відповідальність роботодавців

Найпоширенішою помилкою при оплаті листків непрацездатності є надмірне нарахування матеріального забезпечення, у зв’язку з чим виникає переплата матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

10:43 04.07.2019

Охорона праці при дії високих температур у літній період

Фонд соціального страхування України звертається до керівників підприємств та організацій з проханням вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур повітря.

15:31 26.06.2019

Серед причин зростання кількості лікарняних: збільшення захворюваності та порушення у видачі лікарняних

Фонд соціального страхування України протягом 2018 року надав матеріальне забезпечення більше, ніж 2,5 млн застрахованих осіб. Витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності у порівнянні з 2017 роком збільшились на 1 679,4 млн грн, або на 27,7 відсотка. При цьому, загальна кількість днів тимчасової непрацездатності порівняно з 2017 роком збільшилась на 5,7 % і становить 37 759 242 дні.

10:54 25.06.2019

В Чернігові відбулися відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів відбулися відбірні змагання VІI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві, що проживають в Чернігівській області, і в яких, незважаючи на вади здоров’я, не згас вогник і жага до перемоги.

10:50 25.06.2019

Відбулася селекторна нарада щодо нового порядку розслідування нещасних випадків

Під головуванням начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Таровика відбулася селекторна нарада з питань організації участі страхових експертів з охорони праці в розслідуванні нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

08:06 13.06.2019

22,3% працюючих пройшли реабілітацію за кошти Фонду після кардіологічних патологій

Фонд соціального страхування України фінансує проходження курсу реабілітаційного лікування після перенесених захворювань і травм для всіх працюючих за наявності медичних показів. Пацієнти направляються на реабілітацію до санаторно-курортних закладів безпосередньо зі стаціонару закладу охорони здоров’я.

16:24 12.06.2019

2 718 осіб з інвалідністю пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними даними упродовж січня–травня 2019 року 2 718 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду соціального страхування України. Договори на проходження лікування на базі санаторно-курортних закладів укладено з 4 724 потерпілими на виробництві.

17:32 10.06.2019

20 червняв Чернігові відбудуться відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації Фондом соціального страхування України у 2019 році проводиться VІI Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

11:18 04.06.2019

Допомога по вагітності та пологах зросла на 25,6%

Розмір середньоденної допомоги по вагітності та пологах, що фінансується Фондом соціального страхування України, у січні-квітні 2019 року зріс на 25,6% порівняно з тим же періодом минулого року та за квітень склав 245,1 грн.

08:20 29.05.2019