Фонд соціального страхування

У І ПІВРІЧЧІ ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ РЕАБІЛІТАЦІЮ ДЛЯ 15,3 ТИС. ПРАЦЮЮЧИХ

Упродовж перших шести місяців 2019 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм було забезпечено 15 297 застрахованих осіб і їх дітей.

15:42 02.08.2019

Щомісячні виплати від Фонду зросли на 11,3% за підсумками півріччя

Фонд соціального страхування України упродовж січня–червня 2019 року фінансував щомісячні страхові виплати для 196 тис. потерпілих на виробництві та 10 тис. членів їх сімей. Загальні видатки Фонду за цим напрямом склали 4,1 млрд гривень, що на 11,3% більше, ніж за той же період минулого року.

15:38 02.08.2019

Актуальні питання функціонування системи Фонду обговорили на селекторній нараді

Загальні підсумки першого півріччя 2019 року, зокрема, стан надання матеріального забезпечення і страхових виплат, результати здійснення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних та фінансові показники обговорили під час селекторної наради. Захід пройшов під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова, участь у нараді взяли начальники управлінь виконавчої дирекції Фонду, керівники робочих органів в областях та місті Києві.

08:18 25.07.2019

Кабмін збільшив частку ЄСВ для Фонду до 14,24% на серпень 2019 року

Сьогодні, 24 липня, на засіданні Уряду було затверджено зміни до пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Відповідно до прийнятого рішення, за погодженням із сторонами соціального діалогу на серпень 2019 року розмір частки ЄСВ, що спрямовується на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві, встановлено на рівні 14,2464%.

08:14 25.07.2019

1 948 травмованих на виробництві отримали одноразові допомоги від Фонду у І півріччі

Упродовж першого півріччя 2019 року 1 948 потерпілих на виробництві отримали одноразові допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності від Фонду соціального страхування України. За оперативними даними загальна сума таких виплат склала 25,7 млн грн.

16:54 23.07.2019

Безпека праці під час проведення зернозбиральних робіт

Літо – гаряча пора для працівників сільськогосподарських підприємств, а проведення зернозбиральних робіт є найбільш травмонебезпечним періодом у сільськогосподарському виробництві. Це зумовлено максимальним напруженням, високою температурою, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

12:23 15.07.2019

Фонд виплатив 4,6 мільярдів гривень лікарняних у першому півріччі

Упродовж перших шести місяців 2019 року Фондом соціального страхування України було профінансовано листки непрацездатності на загальну суму 4,57 млрд гривень. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у січні–червні склав 269,7 грн, що на 28,4% більше, ніж за той же період минулого року.

12:13 15.07.2019

За шість місяців Фонд виплатив 1,76 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах

За оперативними підсумками першого півріччя 2019 року середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах підвищився на 24,7% порівняно з 6 місяцями минулого року. Зазначена допомога надається Фондом соціального страхування України працевлаштованим жінкам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах.

16:49 11.07.2019

Період військової служби включається до страхового стажу при призначенні матзабезпечення від Фонду з 1 січня 2016 року

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи.

16:08 10.07.2019

Допомога по догляду за хворою дитиною фінансується Фондом з першого дня

Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду за хворою дитиною або членом сім’ї заробіток, починаючи з першого дня догляду. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах.

11:30 08.07.2019