Час обмеження продажу алкоголю скорочено

закладам торгівлі реалізація дозволена  з 11:00 до 21:00 год. закладам громадського харчування - з 11:00 до 22:00 год. Про відповідні зміни йдеться в сьогоднішньому  розпорядженні начальника Чернігівської ОВА

16:54 31.03.2023

Відбулось засідання сесії

Сьогодні відбулось засідання 25 сесії Коропської селищної ради восьмого скликання. Провів його голова громади Володимир Куніцин.

16:15 31.03.2023

Весняний фотофакт:

У Коропі приступили до висадки блакитних ялин. Загалом у центрі буде посаджено 28 таких дерев

16:13 31.03.2023

У ЦНАПі Коропської селищної ради триває облаштування кабінету, де надаватимуться послуги «паспортного столу»

Днями тут встановили меблі, отримані в межах проєкту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів».

12:40 31.03.2023

У Коропській громаді діятиме мобільна Медична бригада Червоного Хреста

Сьогодні Чернігівська обласна організація ТЧХ передала автомобіль «швидкої» – для її роботи. Гостей і спецтранспорт урочисто зустріли поблизу Коропського підрозділу благодійної організації.

13:54 30.03.2023

Сьогодні в Коропській громаді з робочим візитом побували представники Громадської організації «Ліга соціальних працівників України» Світлана Толстоухова та Ірина Пінчук

Вони провели зустріч з головою громади Володимиром Куніциним та командою, що спрацює в сфері соціальних послуг.

19:10 29.03.2023

Ознайомчий робочий візит спеціалістів Програми DOBRE

Сьогодні Коропську громаду відвідали представники Програми DOBRE: програмний спеціаліст Ігор Дорош та головний координатор напрямку «Місцевий економічний розвиток» Київського офісу Програми DOBRE Віталій Юрків.

13:38 29.03.2023

Відкриття Швейцарсько-українського проєкту DECIDE

Команда Коропської ТГ – голова громади Володимир Куніцин, начальник відділу освіти Олег Курбанов і директор Коропської школи Людмила Назаренко ­– взяла участь у відкритті Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у Чернігівській області.

13:11 28.03.2023