У Лукнові провели в останню путь Захисника України Станіслава Грищенка

Коропська громада в скорботі, знову важка втрата. Сьогодні земляки навіки попрощалися із 35-річним Станіславом Грищенком, який загинув у бою з окупантами, віддавши своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

17:01 20.04.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (відео)

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

08:16 18.04.2023

Не несіть сміття на кладовище!

Наближаються поминальні дні. Усі ми підемо до могил наших рідних та близьких, щоб віддати їм шану. Закликаємо мешканців громади відмовитись від пластикових квітів!

18:20 17.04.2023

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин відвідав з робочим візитом ряд старостинських округів – щоб оглянути ситуацію з благоустроєм, зокрема на кладовищах (у Шабалинові, Нехаївці та Краснопіллі)

У Шабалинові на кладовищі зараз працює найнята бригада арбористів, спеціально підготовлені майстри спилюють аварійні дерева.

14:06 17.04.2023

З днем пожежної охорони!

Щиро вітаємо наших рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони, ветеранів галузі з професійним святом – Днем пожежної охорони!

10:59 17.04.2023