Коропські школярі взяли участь у конкурсі з сортування сміття

У межах проєкту «Зелена стрічка відходів у громаді», який впроваджує ГО «Агенція ефективного розвитку» спільно з Коропською селищною радою, 23 березня 2023 року для учнів молодшої ланки Коропської школи провели конкурс під назвою «Сміття: дбаємо про майбутнє».

09:55 24.03.2023

Днями в Коропську громаду надійшла допомога від від чеської гуманітарної організації "Людина в біді"  - підгузники для дорослих (розміри M, L, XL); набори для людей з особливими потребами, сімейні та індивідуальні набори)

17:38 22.03.2023

Підписаний меморандум між Коропською селищною радою та підрозділом Товариства Червоного Хреста

Днями Володимир Куніцин і Таїсія Онопка підписали Меморандум про співпрацю між відокремленим підрозділом Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста в смт Короп та Коропською селищною радою.

18:38 21.03.2023

УВАГА! ОТРУЙНИЙ ДИМ!

Шановні жителі громади! Спалювання сміття, сухої трави та інших рослинних решток ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

17:01 21.03.2023

Щорічно в третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування

Ці люди трудяться, щоб у домівках була вода та інші комунальні блага, на вулицях ­– чистота і порядок, щоб радували комфорт і затишок. Дякуємо вам за кропітку працю!

08:41 19.03.2023

Вклонились пам’яті Героя

Сьогодні в Поліському родина, голова громади, побратими, військовослужбовці вшанували роковини світлої пам’яті нашого Захисника Андрія Мельника.

11:52 18.03.2023

Ми пам’ятаємо!..

18 березня – роковини тяжкої втрати, загибелі захисника України МЕЛЬНИКА АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА, нашого земляка із села Поліське (16 жовтня 1984 р. – 18 березня 2022 р.)

08:03 18.03.2023