Безкоштовне насіння овочів для жителів громади

Від Громадської організації «Ленд Клуб» шляхом здійснення благодійної ініціативи «BORSCH» Алекса Ліссітси надійшло насіння городини «борщового набору» (капусти, моркви, цибулі, буряка столового, а також огірків)

15:06 27.04.2023

У Коропі відзначили 37-мі роковини Чорнобильської трагедії – катастрофи планетарного масштабу, викликаної діяльністю людини

Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники місцевого самоврядування на чолі з головою громади Володимиром Куніциним, делегації установ і організацій зібрались біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

19:29 26.04.2023

Сьогодні в Коропі відбулась зустріч на тему розвитку молодіжного руху

До нас завітав координатор молодіжного напрямку Проєкту DOBRE Голос громад Чернігівщини Євген Романенко. Із ним познайомилися представники та куратори Молодіжної ради і представники селищної ради.

17:04 21.04.2023

У Лукнові провели в останню путь Захисника України Станіслава Грищенка

Коропська громада в скорботі, знову важка втрата. Сьогодні земляки навіки попрощалися із 35-річним Станіславом Грищенком, який загинув у бою з окупантами, віддавши своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

17:01 20.04.2023