Коропський район, Чернігівська область

Новини

На засіданнях постійних комісій обговорили питання порядку денного пленарного засідання

Дата створення: 15:03 22.01.2018

Сьогодні, 22 січня, відбулися засідання постійних комісій Коропської селищної ради, на яких обранці громади розглядали питання, що виносяться на порядок денний дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання.

Урочистості до дня Соборності України

Дата створення: 14:29 22.01.2018

22 січня 2018 року Україна відзначає 99 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, здійснив віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.

Продовжується боротьба за "Кубок мера Коропа"

Дата створення: 12:26 22.01.2018

Черговий ігровий день Кубку мера з міні-футболу відкрив дуже сильну команду з Понорниці «Білі Роси», яка має всі шанси завоювати цьогорічну першість. Команду підсилили воротар з  ИнБев-НПУ (команда грає в Чемпіонаті України)  Олександр Сухов та захистник цієї ж команди Максим Чеберяк.

Чемпіонат області з міні-футболу серед ветеранів

Дата створення: 10:43 22.01.2018

В той час коли в спортивному залі Коропської ЗОШ проходили змагання з волейболу, КСК «Аполлон» приймав груповий етап чемпіонату області з міні-футболу серед ветеранів (45 і старші).

Фіналісти визначились…

Дата створення: 10:39 22.01.2018

Останній груповий день спільного чемпіонату району та Коропської селищної ради з волейболу серед чоловіків зібрав дуже потужні команди. Таке відчуття, що проходили фінальні ігри і боролися за перше місце.

Календар другого туру Кубку Мера Коропа з міні-футболу

Дата створення: 09:04 19.01.2018

На вихідних продовження боротьби за трофей Мера Коропа! 21 січня, неділя, КСК «Аполлон». Початок 10.00.

Змінено порядок примусового стягнення боргів зі сплати аліментів

Дата створення: 08:10 19.01.2018

04 січня 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Учитель року - 2018

Дата створення: 14:26 18.01.2018

У грудні 2017 року проведено І (ОТГ) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» в якому взяли участь 10 педагогів, зареєстрованих на єдиній платформі конкурсу. З них, у номінації «Українська мова та література» - Ганна Кондратенко (Шабалинівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Надія  Кучук (Коропська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка), Людмила Корзюк (Атюшівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Станіслава Ковтуна), Олена Лабадин (Рождественська ЗОШ І-ІІІ ст.), Наталія Рожок  (Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст.), Надія Деркач (Карильська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ЩОБ УБЕРЕГТИСЯ ВІД ТРАВМ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ПЕВНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ

Дата створення: 12:32 18.01.2018

Щоб уберегтися від травм під час ожеледиці, дотримуйтесь певних рекомендацій:  • обирайте взуття на підошві з мікропористої чи іншої м’якої основи без підборів; • натріть наждаковим папером підошву перед виходом; • не тримайте руки в кишенях - це збільшує можливість падіння, а також важких травм, особливо переломів та струсів мозку;

Про Національний конкурс «Благодійна Україна - 2017»

Дата створення: 11:50 18.01.2018

З метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик, в Україні щорічно проводиться Національний конкурс «Благодійна Україна», заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України».