Щоб учням і вихованцям було зручно та безпечно

26 травня голова громади Володимир Куніцин разом з начальником відділу освіти Олегом Курбановим провів нараду з директорами всіх шкіл, садочків, закладів позашкілля та старостами старостинських округів, на територіях яких розміщені навчальні заклади.

21:33 28.05.2023

23 травня — День Героїв України

Вшановуємо героїв України, що у різні часи присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну, а також зараз віддає життя у боротьбі за волю та незалежність нашої держави.

16:48 23.05.2023

21 травня - День пам’яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається він згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

08:12 21.05.2023

Сьогодні відбулось засідання 26 сесії Коропської селищної ради восьмого скликання

На ньому розглянули 27 загальних питань та блок земельних. Всі рішення будуть оприлюднені в установлений термін на офіційному сайті Коропської селищної ради в розділі Офіційні документи

16:46 19.05.2023

У Шабалинові відкрили меморіальні дошки трьом полеглим Героям-односельцям

Знакова подія відбулась сьогодні в Шабалинові. Тут, на фасаді Шабалинівської ЗОШ, відкрили меморіальні дошки трьом Захисникам України, які полягли у боротьбі з російським агресором – працівнику школи Олегу Дожуку та її випускникам Ігорю Довгому і Владиславу Донцю.

20:04 18.05.2023