У ЦНАПі Коропської селищної ради відтепер можна оформити паспортні документи

Це стало можливим завдяки проєкту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів», який реалізувала Громадська організація «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні й за фінансування Європейського Союзу.

14:41 01.02.2024

1 лютого – перші роковини від того дня, коли під час захисту України загинув наш захисник ПУЗИР ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ із Краснопілля (04.02.1965-01.02.2023)

Петро Володимирович народився і жив у селі Краснопілля. У свій час трудився електриком у місцевому сільгосппідприємстві.

08:09 01.02.2024

Відбудуться змагання проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: нарада з освітянами та спортивним активом

Сьогодні в облдержадміністрації відбулась онлайн-нарада щодо проведення І (шкільного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Чернігівській області серед учнів закладів загальної середньої освіти.

17:30 30.01.2024

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні відзначає свій ювілейний, 65-й день народження, Микола Сергійович Сємака ­– директор Коропського центру первинної медико-санітарної допомоги.

14:15 30.01.2024

Канада допоможе у відновленні 19 територіальним громадам із 7 областей України

26 січня у Києві відбувся офіційний запуск ініціативи «Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)», в межах якої 19 територіальних громад із 7 пошкоджених війною областей отримають експертну підтримку у сталому,  інклюзивному, соціальному та економічному відновленні. Своє бажання взяти участь в ініціативі висловило понад 300 громад із 11 найбільш пошкоджених областей України.

09:15 29.01.2024

27 січня світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Цей день заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 2005 році та покликаний вшанувати пам'ять єврейських жертв, убитих під час Другої світової війни, а також людей інших національностей, долю яких було вирішено нацизмом.

08:28 27.01.2024

Громадська вбиральня в Коропі: коментує голова громади

Позаминулого тижня працівники селищної ради провели на ринку опитування населення, з допомогою електронних засобів.  В опитувальнику було декілька питань стосовно громадської вбиральні: чи потрібна вона, якщо так ­– то яке місце її  розташування.

14:41 24.01.2024