У ЦНАПі Коропської селищної ради відтепер можна оформити паспортні документи

Дата: 01.02.2024 14:41

Це стало можливим завдяки проєкту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів», який реалізувала Громадська організація «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні й за фінансування Європейського Союзу.

За кошти ПРООН було придбане обладнання й програмне забезпечення на суму 519 тис. 258 грн. За кошти селищної ради – обладнання, послуга з організації захищених каналів зв’язку,  меблі на загальну суму 214 тис. 724 грн.

Тепер для відвідувачів ЦНАПу доступні послуги з оформлення паспорта громадянина України і паспорта для виїзду за кордон.

Необхідність запровадження такої послуги в ЦНАПі гостро постала в той час, коли Коропський сектор державної міграційної служби призупинив роботу і не працював 5 місяців. Тоді жителям громади доводилось їздити в «паспортний» у Мену.

Реалізація цього проєкту – гарантія того, що тепер жителі громади завжди зможуть розраховувати на отримання таких послуг вдома.

Довідково:

адреса ЦНАПу – смт Короп, вулиця Кибальчича, 12

Графік прийому громадян:

понеділок-п’ятниця з 8:00 до 16:00 (перерва з 13:00 до 14:00). Субота та неділя ­– вихідні.

Вартість послуг:

паспорт громадянина України (ID-картка):

• перше виготовлення – безкоштовно;
  • повторне виготовлення (протягом 20 робочих днів) – 504 грн
  • протягом 10 робочих днів – 874 грн

закордонний паспорт:

• протягом 20 робочих днів – 856 грн
  • протягом 7 робочих днів – 1496 грн

На фото (справа – наліво): перший відвідувач ­– коропчанин Артем Глухенький, начальниця ЦНАПу Галина Лаврик, голова ГО «Коропщина – спільний дім» Олена Куніцина, начальниця відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку селищної ради Юлія Прохоренко. На фото, на жаль, не змогла бути присутньою бухгалтер проєкту Ірина Кириченко. Щиро дякуємо їй за плідну, фахову роботу, як і всім причетним до реалізації проєкту!