Дата: від до Скинути

Зафіксований факт пошкодження дороги від Атюші до Лубенця. Готується звернення до аграріїв та на дорожню службу

Днями в селищну раду надійшла скарга від жителів села Лубенець Атюшівського старостинського округу. З їхніх слів: транспорт ПП «Коропські аграрні інвестиції», навантажений врожаєм, розбив шлях, який з’єднує людей із центром старостинського округу.

18:10 26.02.2024

26 лютого ­ − другі роковини від дня загибелі захисника України ДОЖУКА ОЛЕГА ОЛЕКСАНДРОВИЧА (09.02.1987-26.02.2022) із села Шабалинів

Олег Дожук був резервістом, неодноразово проходив військові збори. У перший день повномасштабного російського вторгнення став на захист рідної землі. Був командиром взводу забезпечення полігону, снайпером.

08:01 26.02.2024

Щоб виконати декларування правильно: відбулось навчання в селищній раді

Дізнатися про новації антикорупційного законодавства, розглянути найпоширеніші помилки під час подання декларацій змогли сьогодні працівники селищної ради, її підрозділів, комунальних підприємств і старости під час семінару від Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації (Сіверського центру післядипломної освіти).

15:51 23.02.2024

21 лютого відзначається День фельдшера

Саме вони найпершими оглядають хворого, надають необхідну медичну допомогу та скеровують до лікарів. Часто саме фельдшери  рятують життя пацієнтам.

18:22 21.02.2024

Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні скорботний день, що назавжди закарбований чорними літерами в українську історію. 10 років тому в серці столиці від куль загинули 48 учасників Революції Гідності. Разом з іншими 59 учасниками мирних протестів, яких було вбито під час тих кровопролитних подій, вони стали Героями Небесної Сотні – борцями за вільну та демократичну Україну. Сьогодні в Коропі відбулись жалобні заходи та церемонія покладання квітів до Меморіалу Героям Небесної сотні та воїнам АТО.

22:50 20.02.2024

Наш земляк, захисник України Володимир Городиський відзначений державними нагородами (посмертно)

Дружині захисника Наталії передали медаль «Захиснику Вітчизни» ­– нею Володимир Сергійович відзначений  згідно з Указом Президента від 18 липня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

18:19 18.02.2024

Сьогодні в Культурно-спортивному комплексі «Аполлон» відбувся турнір з футзалу пам’яті Віктора Гончарова

Вшанувати пам’ять захисника України, друга, спортивного організатора, наставника, доброї, світлої, патріотичної, шанованої людини зібралися дві команди гравців з Коропа, команда Понорниці, Сосниці, Новгорода-Сіверського та Кролевця, а також його друзі.

19:25 17.02.2024