Дата: від до Скинути

Щиро вітаємо працівників енергетичної галузі з професійним святом – Днем енергетика!

Енергетика – це не тільки про світло, струм та живлення. Енергетика – це самовідданість і велика праця. Дякуємо за вашу силу, знання та майстерність, які ви щоденно віддаєте такій важливій справі − дарувати світло і тепло кожній оселі.

10:44 22.12.2023

Розпочинаємо стратегічне планування в сфері освіти разом з Проєктом DECIDE

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин та освітяни громади — начальник відділу освіти Олег Курбанов зі спеціалістами Тетяною Микаелян і Євгеном Кислим, директор Центру дитячої та юнацької творчості Олена Куніцина — взяли участь в онлайн-зустрічі з командою Швейцарсько-українського проєкту DECIDE на чолі з його менеджеркою Валентиною Полторак.

18:49 21.12.2023

Вивчали польський досвід роботи добровільних пожежних формувань

Раніше ми розповідали, що Коропська громада стала учасницею проєкту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд», який реалізує Фонд міжнародної солідарності в Україні.

16:16 21.12.2023

Тренінг із написання комунікаційних планів відбувся 18-19 грудня в рамках Програми DOBRE в пресцентрі Українського кризового медіа-центру

Створювати ефективні комунікаційні плани вчилися представники восьми громад-партнерів Програми USAID DOBRE із Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської та Чернівецької областей.

15:22 20.12.2023

Що таке публічні консультації?

Публічні консультації — це двосторонній процес спілкування між органами державної влади та громадськістю, мета якого — включити громадян до обговорення урядової політики, яка впливатиме на їхнє життя.

13:17 20.12.2023

Міжнародна співпраця для громад: тижневий онлайн курс від Cities4Cities | United4Ukraine

Щодня ми отримуємо дзвінки та повідомлення від громад із питанням: ми хочемо починати свою роботу із міжнародними партнерами. Ну, з чого почати? Кому писати, куди стукати, як писати? І головне — що з того спрацює?

08:28 19.12.2023