Коропський район, Чернігівська область

Новини

Особи, що працюють за цивільно-правовим договором, отримали право на матеріальне забезпечення від Фонду

Дата створення: 12:45 04.04.2018

Особи, що працюють на умовах цивільно-правового договору, мають бути в обов’язковому порядку застраховані у Фонді соціального страхування України на випадок тимчасової втрати працездатності. Це дає працівникам право на отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг.

Євген Баженков: Впроваджуємо інноваційні зміни в системі соціального страхування

Дата створення: 12:42 04.04.2018

Фонд соціального страхування України демонструє нові підходи і принципи у своїй роботі, які відрізняються персональним адресним підходом до потреб людини та відповідають вимогам часу. Про це заявив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

Фонд спростив порядок підтвердження непрацездатності вимушених переселенців

Дата створення: 12:33 04.04.2018

Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО.

Фонд соцстрахування впроваджує превентивні підходи в сфері аудиту

Дата створення: 12:25 04.04.2018

Фонд соціального страхування України змінює підходи у сфері проведення перевірок щодо використання роботодавцями коштів ФССУ.

ПАМ’ЯТКА СПОЖИВАЧА

Дата створення: 12:04 04.04.2018

Перед тим, як сплатити кошти продавцеві, обов’язково в присутності продавця перевірте товар на справність, комплектність, цілісність, наявність документів. Сплачуйте кошти  тільки після того, як переконаєтесь, що товар працює.

Міні-футбол

Дата створення: 10:30 04.04.2018

Вчора, 3 квітня,  в КСК «Аполлон» пройшли ігри спільного чемпіонату Коропщини з міні-футболу серед школярів. Група «В». Змагалися в двох вікових групах.

Фонд соціального страхування виплатив 900 млн гривень допомоги по вагітності та пологах

Дата створення: 10:21 03.04.2018

У першому кварталі 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для майже 48 тис. застрахованих осіб. За оперативними даними загальна сума нарахованих виплат склала більше 900 млн гривень.

День сміху в територіальному центрі

Дата створення: 11:52 02.04.2018

Наше повсякдення сповнене турботами, клопотами та переживаннями. Особливо складно доживати свого віку малозабезпеченим  людям похилого  віку. Саме тому в територіальному центрі Коропської селищної ради вирішили розрадити їх та відволікти від щоденних проблем розважальною програмою присвяченою всесвітньо відомому  Дню сміху.

Короп та Новгород-Сіверський проходять у фінал

Дата створення: 09:49 02.04.2018

01 квітня в Коропі пройшов груповий етап чемпіонату Чернігівської області з волейболу серед сільських громад. Повинно було грати п’ять команд з Новгород-Сіверського, Корюківки, Сосниці, Семенівки та наш ВК «Короп».

Протезними виробами та засобами пересування забезпечено більше 5000 потерпілих

Дата створення: 09:25 02.04.2018

Упродовж 2017 року технічними та іншими засобами реабілітації (зокрема, протезно-ортопедичними виробами) було забезпечено 4 817 потерпілих на виробництві, колясками для пересування – 263 потерпілих, зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами – 256 потерпілих. Придбання засобів реабілітації здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.