Коропський район, Чернігівська область

Фактори негативного впливу на працюючих при високих температурах

Дата створення: 18:06 22.06.2018

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності вищої нервової системи.

Подорож до Глухова

Дата створення: 17:56 22.06.2018

Минулої середи, 20 червня, у співочому парку в Коропі виступили з концертною програмою самодіяльний хоровий колектив «Вербиченька» та  хореографічний колектив «Шарм». Шквал позитивних емоцій заповнив зелену залу: раділи артисти, задоволені були глядачі. Виступ був вдалим і учасники вирішили відсвяткувати його, здійснивши подорож до старовинного  Глухова.

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулися в Коропі

Дата створення: 14:30 22.06.2018

Сьогодні представники місцевої влади та громадськості зібралися біля меморіалу «Скорботна Мати» і в пам’ятній єдності вшанувати полеглих за часів воєнного лихоліття.

Сьогодні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата створення: 11:23 22.06.2018

Шановні земляки! У цей день весь наш народ вклоняється пам’яті земляків, життя яких обірвала Друга Світова війна. 22 червня як день нападу нацистської Німеччини на нашу землю, де завжди цінували і берегли мир, навіки залишиться чорною датою скорботи й горя.

Конкурс на найкращий логотип і слоган Коропа

Дата створення: 11:05 22.06.2018

Відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту, відділ  сім’ї, дітей, молоді та спорту, відділ культури і туризму Коропської селищної ради оголошують відкритий творчий конкурс на визначення логотипу та слогану міста Короп.

Канатоходці в Коропі: цирк-шапіто продемонстрував цікаве шоу

Дата створення: 19:21 21.06.2018

Вчорашню виставу від столичного цирку відвідали чимало глядачів. Квитки коштували від 100 гривень. Дітей до 6 років, які прийшли з дорослими, впускали безкоштовно.

«Співочий парк» збирає все більше друзів

Дата створення: 16:48 21.06.2018

Започаткований торік мистецький проект успішно триває. Вчора свою творчість чисельній публіці дарували під липами у парку імені Миколи Кибальчича, що в Коропі, учасники самодіяльних колективів територіального центру соціального обслуговування. До них доєдналися творчі працівники терцентру і місцеві літератори.

На Чернігівщині СБУ вилучила зброю та боєприпаси

Дата створення: 15:44 21.06.2018

Співробітники Служби безпеки України виявили у Чернігівській області зброю та боєприпаси.

Проведено обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу» в Чернігівській області

Дата створення: 14:57 21.06.2018

З  метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення громадськості до проблем потерпілих на виробництві шостий рік поспіль Фонд соціального страхування України проводить спартакіаду «Сила духу». 14 червня  в  Чернігів відбулися відбірні змагання.

20,8% працюючих проходять медичну реабілітацію після інфаркту міокарда та операцій на серці

Дата створення: 17:08 19.06.2018

З початку року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України на відновне лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів було направлено понад 15 тис. застрахованих осіб. З них лікування за профілем кардіореабілітація (гострий інфаркт міокарда, операції на серці) отримали 20,8%.