Коропський район, Чернігівська область

Деснянські красуні – чемпіони!

Дата створення: 10:01 14.12.2017

Вчора у Коропі пройшли фінальні ігри спільного чемпіонату району та Коропської селищної ради з волейболу серед школярів (дівчата). Результати змагань:

Конкурс соціальних інвестицій «Україна - житниця майбутнього» від компанії «Монсанто Україна»

Дата створення: 09:49 14.12.2017

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках п'ятого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна - житниця майбутнього» від компанії «Монсанто Україна». Подання заявок на перший етап - з 4 до 24 грудня 2017 року. Пропозиції соціальних проектів, які спрямовані на розвиток сільських громад, приймаються за такими

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС».

Дата створення: 08:10 14.12.2017

В квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася аварія. Ця жахлива подія ніколи не зітреться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. Сьогодні всі вдячні тим, хто ціною свого здоров’я, життя подолали атомну стихію, спорудивши захисний саркофаг над зруйнованим четвертим енергоблоком. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено його спорудження.

Українські вечорниці на Андрія Калита

Дата створення: 16:50 13.12.2017

Людське безсмертя з роду і до роду Увись росте з коріння родоводу, І тільки той, у кого серце чуле. Хто знає, береже минуле І вміє шанувать сучасне ,– Лиш той майбутнє вивершить прекрасне!

Стратегічні цілі розвитку громади у форматі «Світове кафе»

Дата створення: 13:13 13.12.2017

12 грудня в залі засідань районної ради відбулося тренінгове заняття «Визначення бачення та стратегічних цілей розвитку Коропської об’єднаної територіальної громади», участь у якому взяли керівництво громади та району, старости, працівники виконавчого апарату селищної ради, засоби масової інформації, громадськість.

«Веселі старти» юних захисників

Дата створення: 12:48 13.12.2017

8 грудня на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка відбулися змагання між учнями 7-А та 7-Б класів «Веселі старти», присвячені до Дня Збройних Сил України.

Фонд соціального страхування роз'яснює: "Безпека праці в зимовий період"

Дата створення: 11:56 13.12.2017

Забезпечення належного стану охорони праці та пожежної безпеки підприємства стає особливо актуальним в зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію протипожежних систем та обладнання, використання опалювальних приладів створює додаткову небезпеку виникнення пожежі.

Рішення №1195 сімнадцятої сесії Коропської селищної ради сьомого скликання від 12 грудня 2017 року

Дата створення: 15:48 12.12.2017

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 25.09.2017 року № 798  «Про затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Обласна патріотична акція «Мій Крим»

Дата створення: 15:08 12.12.2017

В рамках обласної патріотичної акції  «Мій  Крим» в нашому історико-археологічному  музеї 8 грудня проведено тематичний захід та фотовиставку кримських пейзажів та пам’яток архітектури із сімейного архіву наукового співробітника Григорія Касьяненка.

«Оберемо професію разом»

Дата створення: 14:52 12.12.2017

Відділом сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради спільно з Коропським районним центром зайнятості 11 грудня було проведено захід «Оберемо професію разом» з учнями 9 класів Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка.