Сьогодні відбулось засідання 34 сесії Коропської селищної ради восьмого скликання

Дата: 31.01.2024 16:01

Засідання провів голова громади Володимир Куніцин. В результаті  роботи ухвалені рішення із 9 загальних та   24 земельних питань.

Рішенням сесії припинені повноваження старости Риботинського старостинського округу Володимира Капиці у зв’язку з його смертю.

Невдовзі буде розпочате громадське обговорення, за результатом якого буде затверджена кандидатура старости Риботинського старостинського округу.

Виходячи  з попереднього рішення, внесені зміни до складу адміністративної комісії та виконавчого комітету

До складу адмінкомісії при селищній раді ввели Ларису Москальову, старосту Вільненського старостинського округу.

Внесені зміни до бюджету на цей рік:

• доходи збільшені на 7 тисяч 555 гривень за рахунок дотації з обласного бюджету (відшкодування за спожиті енергоносії по гуртожитку для ВПО)
  • в результаті уточнення залишків коштів, зменшення видатків по Коропські      й селищній раді та відділу соціального захисту ­–  збільшено видатки по Центру соціальних служб на 405 тисяч 600 гривень (на оплату праці з нарахуваннями, оплату комунальних послуг та поточні видатки)

Під час засідання також розглянули питання комунального майна, ряд земельних питань.

Всі рішення будуть оприлюднені для детального ознайомлення на офіційному сайті Коропської селищної ради в розділі «Офіційні  документи».