Дата: від до Скинути

Восьмикласники Риботинського навчально-виховного комплексу провели інтерв’ю з головою громади

У межах Швейцарсько-українського Проєкту DECIDE у школах нашої громади викладається курс за вибором «Навчаємось жити в громаді». Під час цих уроків учні дізнаються про децентралізацію і досліджують різні аспекти життєдіяльності своєї громади.

12:38 06.02.2024

У рамках співпраці з Програмою DOBRE cьогодні відбулась друга зустріч з моніторингу у сфері стратегічного управління та реалізації Стратегії розвитку в громадах

Із робочою групою, яку очолює голова громади Володимир Куніцин, в режимі онлайн працювали експерти польської організації FRDL Олексій Гаврилов і  Радослав Шарлея, а також наш програмний спеціаліст у DOBRE Ігор Дорош.

14:29 05.02.2024

Учитель року - 2024

У січні стартував відбірковий етап першого туру конкурсу «Учитель року-2024». Конкурс проходить у номінаціях «Географія», «Українська мова та література», «Фізика», «Образотворче мистецтво».

16:44 02.02.2024

Вшанували пам'ять земляка

У Краснопіллі вшанували світлу пам’ять молодого земляка Геннадія Самуся, який героїчно загинув 8 років тому, відстоюючи свободу і територіальну цілісність України, вклонилися його могилі, згадали щирим теплим словом…

13:08 02.02.2024

2 лютого − восьмі роковини від дня загибелі захисника України, нашого земляка САМУСЯ ГЕННАДІЯ ВАСИЛЬОВИЧА із Краснопілля (25.07.1993 – 02.02.2016)

Геннадій Самусь із позивним «Амур» пройшов 2 ротації на позиції «Зеніт» біля Донецького аеропорту (лютий-квітень та липень-вересень 2015) − у складі зведеного загону ВПС «Дика качка».

08:02 02.02.2024

У ЦНАПі Коропської селищної ради відтепер можна оформити паспортні документи

Це стало можливим завдяки проєкту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів», який реалізувала Громадська організація «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні й за фінансування Європейського Союзу.

14:41 01.02.2024