24 та 25 березня в Чернігові проходили фінальні ігри обласного чемпіонату з волейболу серед жіночих команд. На жаль, наші дівчата у фіналі поступилися більш досвідченим і сильнішим командам, які не вперше виступають на подібних чемпіонатах. Шосте місце з чотирнадцяти команд це також високий результат роботи команди і тренера. Будемо сподіватись, що в наступному році наші волейболістки займуть місце в призерах.
10:00 26.03.2018