СПОРТ

Футбол

На вихідних ФК «Короп» грав на виїзді в Носівці з командою «Кристал». В цей день у Носівці був день міста – тож місцевих вболівальників було дуже багато.

09:40 17.09.2018

У ветеранському «Кубку Вольниці» перемогли коропчани

В День Незалежності України у Рождественському відбувся турнір із міні-футболу серед ветеранів «Кубок Вольниці», присвячений пам'яті В.І. Савченка. Участь у змаганнях взяли господарі, а також гості із Коропа та Батурина.

09:39 29.08.2018

ФУТБОЛ

У суботу ФК «Короп» грав на виїзді в Борзні. Хлопці зіграли гарну гру, але все ж таки програли 3:2. Двома голами відзначився Олексій Осипенко.

09:32 27.08.2018

Пляжний волейбол

На вихідних на території КСК «Аполлон» пройшов  чемпіонат Коропщини з пляжного волейболу.

09:26 27.08.2018

ФК «Короп»  - СК «Мена»

У суботу, 18 серпня, ФК «Короп» приймав лідерів нашої групи -  СК «Мена». Кістяк команди складають гравці з чернігівських футбольних клубів.

12:44 20.08.2018

Футбол

У суботу ФК «Короп» грав на виїзді проти ФК «Урожай» із Корюківського району. Рахунок гри 1:0 на нашу користь. Відзначився Олексій Осипенко з пенальті, який заробив Денис Євдокименко.

12:40 13.08.2018

Перемога над «Авангардом»

Після двотижневого відпочинку наші футболісти розпочали боротьбу за чемпіонство області. У суботу, 4 серпня, ФК «Короп» приймав опонентів із Мени. Нагадаємо, у першому колі змагань наші хлопці програли на виїзді «Авангарду» з рахунком 1:3.

12:38 06.08.2018

Чемпіонат області з футболу

В суботу, 4 серпня, розпочинається друге коло чемпіонату області з футболу серед команд Першої ліги 2018 року. Після першої половини змагань наша команда має однакову кількість очок з ФК «АВАНГАРД» м. Мена та займає ІІ-ІІІ місце в турнірній таблиці.

12:35 01.08.2018

Чемпіонат КОРОПЩИНИ з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок 2018 року

Попередні заявки подаються до 15 серпня 2018 року у відділ сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради (тел. 2-75-62). Заявки завірені лікарем, подаються в день змагань. В заявку дозволяється вносити прізвища двох спортсменів, які народились   або проживають  на території Коропського району. Відповідальність за здоров’я учасників несуть відряджуючі організації.

12:26 27.07.2018