СПОРТ

Кубок Єдності

Більшість малечі на вихідних сидить біля телевізора, комп’ютера чи телефону. Та є юні спортсмени, які віддаються спорту щодня, навіть на вихідних. Саме таких малих футболістів зібрав у суботу депутат Чернігівської обласної ради Володимир Селянський в КСК «Аполлон». У цей день пройшов традиційний «Кубок Єдності» для найменших футболістів нашого краю. Вісім команд: Короп, Понорниця, Деснянське, Короп 2, Лукнів, Спаське (Сосницький район), Рождественське, Риботин зібралися позмагатися за чемпіонство.

10:09 17.12.2018

Короп ЗОШ - чемпіони!

У п’ятницю, 14 грудня пройшли фінальні ігри  чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів (дівчата).  Дуже цікавим і неймовірно інтригуючим вийшов фінал. Перша гра визначила першого кандидата на золото чемпіонату Короп – Риботин 2:0.

08:50 17.12.2018

Кубок єдності

У суботу, 8 грудня, в КСК «Аполлон» пройшов традиційний турнір з міні-футболу «Кубок Єдності». Організатором та спонсором змагань виступив депутат Чернігівської обласної ради Володимир Селянський.

10:09 10.12.2018

Волейбол

У п'ятницю, 7 грудня, визначились ще два фіналісти чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів (дівчата). Підопічні Миколи Березуєва без особливих зусиль перемогли опонентів. Кращою в команді була Олена Савицька. З другого місця крокують у фінал волейболістки Миколи Медведя.

09:37 10.12.2018

Волейбол-півфінал

Вчора пройшли перші півфінальні ігри чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів (дівчата). Цікавими протистояннями вийшов ігровий день. З перших хвилин було ясно, що підопічні Миколи Грицая вийдуть лідерами, а от хто здобуде другу путівку в фінал − залишалось інтригою. Всі чекали гри Шабалинів – Черешеньки. В цьому двобої підопічні Діани Попової з великими зусиллями перемогли черешенських вихованок. Тож у фіналі Короп та Шабалинів.

09:02 06.12.2018

Кубок Аполлону

У січні стартує розіграш Кубку «Аполлона» з міні-футболу. До змагань допускаються всі бажаючі команди, які подадуть попередні заявки на e-mail: koropsport@ukr.net або зателефонують Олегу Саганю (0963840153). У команді можуть грати спортсмени з будь-якого населеного пункту Коропщини, а також легіонери (без обмежень).

10:24 03.12.2018

Волейбол-школярі

У п’ятницю, 30 листопада, пройшли ігри другого групового дня чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів (дівчата). Змагання проходили в Коропі та Черешеньках.

09:26 03.12.2018

ВОЛЕЙБОЛ ЗАЯВКИ

23 та 24 грудня будуть проходити групові ігри Чемпіонату Коропщини з волейболу (жінки). Заявились: Деснянське, Карильське ЗОШ, Короп ЗОШ, Риботин, Понорниця, Імпульс (Короп), Черешеньки. В фінал виходять 2 команди з групи (ігри до 25 очок, до 2 перемог). Фінал 30 грудня.

14:29 30.11.2018

Волейбол - школярі

28 листопада пройшли перші групові ігри чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів (дівчата). Змагання проходили в Коропі та Понорниці.

14:21 30.11.2018

Кубок Єдності

8 та 15 грудня в КСК «Аполлон» буде проходити «Кубок Єдності» з футзалу серед школярів молодшої та старшої вікової групи.

14:07 28.11.2018