Родинно-спортивне свято пройшло в Коропі у День матері

Дата: 12.05.2019 18:42

Фото без описуСьогоднішньої недільної днини культурно-спортивний комплекс «Аполлон» зібрав учасників активного й веселого заходу для всієї родини «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Його присвятили Дню матері, що відзначають другої травневої неділі, та Міжнародному дню сім’ї 15 травня.

За звання найспортивнішої змагалися чотири сімейні команди:

«Молодіжна» (Короп) − у складі Юрія Євтушенка, його дружина Ірини та доньки Маргарити

«Ракетка» (Короп) – Олексій Пацук із дружиною Людмилою і донькою Дашею (назвалися так, бо це наші вправні гравці в настільний теніс)

«Патріот» (Рождественське) – Олександр Хоменко із дружиною Світланою і сином Ігорем

«Десна» (Оболоння) – Олександр Солоха із дружиною Тетяною і донькою Каріною.

Перед початком змагань подякували родинам за бажання позмагатися, побажали гарно провести час директор КСК «Аполлон» Олег Білан та завідувач сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради Оксана Нестеренко. Вона принагідно привітала зі святом всіх мам, побажавши злагоди та щастя всім родинам.

Після невеликої «розминки» для учасників розпочався насичений конкурсами день. А їх організатори підготували багато. Сім’ї змагалися у влучності у грі «Дартс», наввипередки стрибали у мішках та із м’ячами, крутили спортивний обруч, намагалися вцілити дротиками в якнайбільше кульок, збити фігурку Баби Яги, збити кеглі м’ячем, відповідали на запитання на спортивну тематику.

Змагання пройшли жваво та весело. За всім дійством стежили судді, які ретельно підраховували бали. Звичайно ж, наприкінці були названі переможці:

1 місце – «Десна» (Оболоння)

2 місце – «Патріот» (Рождественське)

3 місце – «Ракетка» (Короп)

4 місце – «Молодіжна» (Короп)

Переможці отримали кубок, призери – медалі. Всі команди були нагороджені призами.

Наприкінці організатори ще раз подякували командам за те, що знайшли можливість і час завітати на свято й весело відпочити, розважитися та позмагатися.

Надалі такі родинні змагання стануть щорічними.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)