Податкові новини

У Чернігівському регіоні платникам відшкодовано  майже 539 млн гривень ПДВ

Протягом п’яти місяців поточного року органами ДФС області проведено камеральні перевірки 212 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 561 млн гривень.

13:23 06.06.2019

На Чернігівщині оголошено вирок суду за внесення в документи неправдивих відомостей

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, що кваліфікується за ч. 1 ст. 205-1 КК України (підроблення документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців).

13:21 06.06.2019

Декларацію для отримання податкової знижки можна подати через електронний кабінет

Для фізичних осіб – платників податків сервіси ДФС для громадян виокремлені в окремий Е-кабінет (cabinet.sfs.gov.ua), який, зокрема, надає можливість подати податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді та надати додаткові документи в електронному вигляді. При цьому доступ до Е-кабінету для громадян здійснюється після проходження електронної ідентифікації з урахуванням вимог ПКУ та законів України щодо електронного документообігу та електронних довірчих послуг.

15:36 05.06.2019

Сплачуючи ЄСВ – перевірте рахунок!

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу платників, що з 2 травня поточного року змінено реквізити рахунків для сплати ЄСВ.

11:20 04.06.2019

Запрошуємо громадян для проведення звірки даних щодо наявних об’єктів житлової та нежитлової нерухомості

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області звертають увагу громадян, що податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки надсилаються (вручаються) платникам податків контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня звітного року.

10:16 04.06.2019

За яких умов необхідно з 1 липня реєструватись платником акцизного податку при зберіганні пального

Акцизним складом є приміщення або територія на митній території України, де розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, розливу, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізації пального (п.п. 14.1.6 «б» ст. 14 Податкового кодексу України – далі ПКУ).

14:34 03.06.2019

Місцеві громади Чернігівщини отримали понад 320 мільйонів гривень плати за землю

До бюджетів місцевих громад Чернігівщини за п’ять місяців надійшло понад 320 мільйонів гривень плати за землю. Це на 29 відсотків або на 72 мільйони гривень більше відповідного періоду минулого року.

16:20 31.05.2019

Майбутня гідна пенсія - це ваш теперішній легальний заробіток!

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу сільськогосподарських товаровиробників та громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, що розпочато операцію «Урожай».

09:32 31.05.2019

Право платника податку, який навчається на військовій кафедрі навчального закладу на податкову знижку

Право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

10:31 30.05.2019

До уваги власників транспортних засобів іноземної реєстрації!

Чернігівська Митниця ДФС нагадує, що 25.11.2018 набрав чинності Закон України від 08.11.2018 №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» (далі – Закон).

14:07 29.05.2019