На Чернігівщині половину надходжень  територіальних громад забезпечив малий та середній бізнес

Дата: 21.04.2020 11:12

Фото без опису У І кварталі 2020 року до бюджетів усіх рівнів суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівської області сплачено більше 1,45 млрд грн податків і зборів, що становить 52,5 % загальної суми надходжень.

Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано майже 421 млн грн податків і зборів (32,5 % доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – 310 млн грн (24 %).

До місцевих бюджетів усіх рівнів від суб’єктів середнього підприємництва надійшло 321,3 млн грн (21,7 % загальної суми). Ще 27,2 % надходжень забезпечено представниками малого бізнесу (401,9 млн грн, майже 53 % з них – підприємцями).

Досить значні суми у складі доходів територіальних громад забезпечують підприємства середнього бізнесу у Срібнянському (57,7 % загальної суми від сплати податків), Н?Сіверському (50,7 %), Ічнянському (47,2 %), Ріпкинському (42,1 %), Прилуцькому (37,2 %) та Носівському (33,6 %) районах. Для міст обласного значення характерний дещо менший вклад цієї категорії підприємств у доходну частину: від 12,2 до 14,6 % у Ніжині, Чернігові, Прилуках та 29 % – у Новгород?Сіверському.

Суб’єкти малого бізнесу та мікропідприємництва забезпечують понад третину доходів місцевих бюджетів від сплати податків у Сосницькому (38,2 %), Менському (36,5 %), Городнянському (34,8 %), Семенівському (34,6 %), Куликівському (33,5 %) районах. У містах обласного значення цією категорією платників найбільше сплачується податків у м.Чернігові – 30,2 % загальної суми податкових надходжень, у Новгород?Сіверському – 26,9 %, дещо менше у Прилуках (23,7 %) та Ніжині (21 %)

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)