Податкові новини

Земельна ділянка перебуває у власності фізичної особи (засновника фермерського господарства) та надана для ведення фермерського господарства - хто є платником земельного податку

Підпунктом 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

12:52 08.07.2019

Останній день сплати єдиного внеску ФОП - платниками ЄП за ІІ квартал - 19 липня 2019 року

Граничний термін сплати єдиного внеску за себе фізичними особами - підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.  У разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

11:49 04.07.2019

У рамках операції «Акциз – 2019» у фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» більш ніж на 12 млн гривень

Канал збуту фальсифікованих цигарок перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

12:00 03.07.2019

У рамках операції «Акциз-2019» у Чернігові викрили черговий підпільний цех

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області та спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України  припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

13:14 26.06.2019

Який порядок переміщення лікарських засобів громадянами через митний кордон України

Триває період літніх відпусток, подорожей та закордонних мандрів. Зазвичай громадяни беруть у подорож ліки. Отже, щоб не створити собі незручностей, саме час дізнатися про порядок переміщення їх через кордон.

12:51 24.06.2019

До місцевих бюджетів Чернігівщини за п’ять місяців надійшло понад 2,2 млрд гривень податків

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-травні 2019 року поповнились на 2252 млн грн податків і зборів.

12:48 24.06.2019

У пункті пропуску «Нові Яриловичі – Нова Гута» на Чернігівщині затримали бурштин

Співробітники Чернігівської митниці ДФС спільно з прикордонниками вилучили 7 кілограмів бурштину при спробі його незаконного вивезення за межі України. Порушення виявлено на митному посту «Нові Яриловичі» під час здійснення митного огляду речей пасажирів автобусу «Київ-Гомель».

16:17 20.06.2019