Податкові новини

Сплачуйте податки на нові рахунки

З 1 січня 2021 року введені в дію нові бюджетні рахунки у розрізі територіальних громад для зарахування надходжень до бюджету та небюджетні рахунки для зарахування єдиного внеску.

14:39 01.03.2021

Відомості про доходи – в Електронному кабінеті

Цифрова трансформація Державної податкової служби триває. Для спрощення та зручності спілкування громадян з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, банками, іншими установами та організаціями ДПС запроваджено новий е-сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».

14:35 01.03.2021

Батьки мають право на відшкодування частини витрат на навчання дитини

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що  відповідно до п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

14:56 26.02.2021

Внесено зміни у звітність з єдиного внеску

Державна податкова служба України, з метою однозначного тлумачення норм нормативно-правового акту та єдиного підходу з питань визначення обов’язку платника щодо подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомляє.

14:41 26.02.2021

Внесено зміни до форми податкової накладної

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що з 01.03.2021 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.12.2020 № 734 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (далі – Наказ № 734).

14:37 26.02.2021

На Чернігівщині з незаконного обігу вилучено понад 32 тисячі пляшок алкоголю з підробленими акцизними марками

Співробітниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області у рамках співпраці з податковою міліцією Головного управління ДФС у Чернігівській області взято участь у заходах, спрямованих на виявлення фальсифікованої продукції.

17:11 25.02.2021

Майже півмільярда гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за січень 2021 року

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні 2021 року надійшло 490,9 млн грн від сплати податків і зборів. Про це повідомила начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

14:19 23.02.2021

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що 26 лютого закінчується строк подання заяви на списання ЄСВ для ФОП

Законом від 4 грудня 2020 року № 1072-ІХ було встановлено новий період, протягом якого фізичні особи - підприємці (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування), які припинили державну реєстрацію та подали до податкового органу  звітність відповідно до вимог ст. 6 цього Закону, можуть звернутися до податкового органу (за місцем реєстрації) із заявою про списання боргу з ЄСВ.  Довідки за телефонами:   652-813, 652-836, 652-388

09:59 22.02.2021