Дата: від до Скинути

Голова громади Володимир Куніцин вчора відвідав збори регіонального відділення Асоціація міст України, що пройшли у Ніжині

Разом з виконавчим директором АМУ Олександром Слобожаном, радником голови асоціації Оксаною Продан та міським головою Чернігова, головою РВ АМУ Владислав Атрошенком голови громад обговорили нагальні проблеми.

17:39 31.08.2022

Анонс: онлайн-зустріч щодо соціального захисту для внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб

У суботу, 3 вересня, об 11:00 за участі консультантів з юридичних та соціальних питань відбудеться онлайн-зустріч щодо соціального захисту внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб.

08:57 31.08.2022

Не руйнуйте красу!

Навесні на зеленому «острівку» біля автостанції висадили кущики троянд. Вони добре прижилися, і – завдяки турботливому догляду – дружно зацвіли.

11:26 30.08.2022

Шановна громадо!

29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

10:15 29.08.2022

Не паліть на городах!

Почався сезон збору врожаїв, і знову почалося спалювання рослинних залишків на присадибних ділянках. Майже щодня, особливо у вечірній час ­­- смог і неприємний запах диму, від якого нікуди не сховаєшся. А особливо страждають люди, у яких бронхіальна астма, риніт тощо. Їм просто нічим дихати...

21:36 27.08.2022