Заступник Міністра приїздив до нас… на розвідку

Минулої суботи на Коропщині побував  заступник Міністра  охорони здоров’я України О.В. Лінчевський. Відвідати  провінційний район його спонукало звернення  депутатів районної ради, в якому йдеться про  необхідність збереження профілю  Коропської районної лікарні, яке заступнику Міністра передав селищний голова Віктор Журавель і запросив  відвідати нашу громаду.

13:09 07.03.2017

Інформація виборчої комісії

Коропська селищна виборча комісія повідомляє, що у зв'язку з призначенням на 14 травня 2017 року перших виборів старост  сіл Коропської селищної об'єднанної територіальної громади, керуючись ч.7 ст.15 Закону України «Про місцеві вибори» виборчий процес розпочинається з 25 березня 2017 року.

11:19 07.03.2017

Привітали матерів загиблих воїнів

Напередодні жіночого свята 8 Березня селищний голова Віктор Журавель разом з в.о. голови районної державної адміністрації Валентиною Саволєй та головою районної ради Михайлом Мазуренком відвідали матерів загиблих воїнів в зоні АТО.

09:13 07.03.2017

Щотижнева нарада у голови

Сьогодні, 6 березня, голова селищної ради Віктор Журавель провів нараду зі своїми заступниками, начальниками відділів та керівниками комунальних підприємств Коропської селищної ради.

14:29 06.03.2017

Обрано першого заступника голови селищної ради

Сьогодні, 3 березня, депутатський корпус громади приймав участь у засіданні шостої сесії  восьмого скликання Коропської селищної ради, яке провів селищний голова Віктор Журавель.

16:07 03.03.2017

Новини з дитячого садка «Дзвіночок»

Селищна рада тримає на контролі ремонтні роботи в дитячому садку «Дзвіночок», про стан яких на даний момент розповіла завідуюча ДНЗ «Дзвіночок» Алла Трейтяк.

17:31 28.02.2017

Ювілей районної ветеранської організації

24 лютого в залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися збори ветеранської організації Коропського району, присвячені 30-тій річниці створення районної ветеранської організації.

14:20 24.02.2017

Презентація секції атлетизму

«Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ. І це, безумовно, так. Перехід до здорового способу життя — це шлях до внутрішньої гармонії.

12:45 24.02.2017

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету, яке злагоджено та організовано провів селищний голова Віктор Журавель.

13:25 21.02.2017

Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в районному центрі відбувся мітинг-реквієм зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

13:46 20.02.2017