В останню неділю червня Коропщина відзначила День молоді

День молоді України - це привід відзначити своє національне свято всім без винятку українським юнакам та дівчатам, яке символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення, як особистості.

09:59 26.06.2017

Делегація Коропської ОТГ на святкуванні у Батурині

Делагація  Коропської об’єднаної громади на чолі з селищним головою Віктором Журавлем, головою районної ради Михайлом Мазуренком, заступником  селищного голови  Олегом Мельохою, начальником відділу культури і туризму  селищної ради Людмилою Самойловською

09:33 26.06.2017

Випускний вечір - свято юності та краси

Нарешті прийшов той довгожданий день про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися надовго. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями, настає  останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий  випускний…

11:02 25.06.2017

День Скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

11:28 22.06.2017

Стратегічне планування розвитку ОТГ

Сьогодні, 19 червня,   для старост об’єднаної територіальної громади, депутатів місцевої ради, членів виконкому, працівників виконавчих органів,  керівників підприємств, установ, організацій,

14:18 19.06.2017

10 сесія селищної ради під керівництвом секретаря

Сьогодні, 16 червня,  сесія селищної ради відбулася під керівництвом секретаря ради Людмили Гавриленко, яку на початку сесії  депутатський корпус та присутні на пленарному засіданні привітали з днем народження, побажали міцного здоров’я та творчої наснаги в роботі.

16:23 16.06.2017

Обмінювались досвідом в музейній справі

Музей є науково-дослідним і культурно-освітнім закладом, основною скарбницею пам’яток природи, матеріальної та духовної культури, пов’язаних з історією і сьогоденням.

15:54 15.06.2017

За втручанням прокуратури у власність держави повернуто 646 га землі

Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури в межах реалізації представницьких повноважень встановлено порушення вимог законодавства при використанні сільськогосподарських угідь на території Атюшівської сільської ради Коропського району Чернігівської області.

16:50 14.06.2017