7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів! Сердечно вітаємо вас з днем місцевого самоврядування!

16:53 06.12.2017

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних Сил України

Сьогодні, в День Збройних Сил України та напередодні професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування – в районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт, який зібрав повен зал людей, причасних до цієї професії.

16:23 06.12.2017

3 ГРУДНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відзначення 3 грудня Міжнародного Дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язки перед особами з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей нелегкий час.

17:03 01.12.2017

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує...

Про фінансування заходів щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю в межах бюджетної програми КПКВК 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів».

11:47 29.11.2017

Черговий робочий тиждень розпочали з наради

Селищний  голова Віктор Журавель розпочав черговий робочий тиждень з  наради за участю заступників, керівників структурних підрозділів та виконавчого апарату селищної ради, під час якої обговорено стан виконання робіт за минулий тиждень і визначено ряд завдань на наступні робочі дні.

14:22 27.11.2017